Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Középkorú (40) férfi nőies...

Középkorú (40) férfi nőies külsejű, vonal vezetésű autóban nagyon gáz s mire lehetne akkor lecserélni, német, japán, dél koreai?

Figyelt kérdés
Most tavasszal tervezek cserélni, de olasz, román kilöve. Francia is. Jelenleg az van. A 206-os utóda. Mire lehetne, ami igazán minőségi és megbízható? Toyota Auris, KiKia Ceed, i30? Mind első generációs. Ufo Civic 1.4 esetleg. Ja, az előzőek is 1.4-esek lennének. Mazda 3, második generációs? Teljes tanácstalanság!

2020. jan. 19. 12:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Kia Ceed
2020. jan. 19. 13:02
 2/7 anonim ***** válasza:
5.ik generációs RAV4.
2020. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Középkorú (40) férfi nőies külsejű "

Vegyél lila autót.

2020. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a felsoroltak szerintem nem nőies autók.

Fiat 500 és hasonlók már inkább, de egy normális színnel még az sem.

2020. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy itt is írtak már sokszor, hogy nincs női meg férfi autó, de mégis, a 207, 208 eléggé feminim formavilágú, megjelenésű, stb, autók, vagy oltári nagy tévedésben vagyok (már megint)?
2020. jan. 19. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Rózsaszín audi tt lesz az igazi. Amúgy meg szerinted komolyan bárki fogja nézegetni milyen autóban ülsz?
2020. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy minimálisan nőiesebb az átlag autóknál de pont nem fog érdekelni senkit ettől még.Csak emiatt rohadt nagy hülyeség lenne lecserélni,inkább legyél magabiztosabb és ne szorongj azon mit gondolnak az emberek az autódról!
2020. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!