Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J, mint családi autó?

Opel Astra J, mint családi autó?

Figyelt kérdés

195 cm magas vagyok, eleve nem mindegyik autóban férek el kényelmesen. Először is erre lennék kíváncsi, hogy gondot okozna-e nekem ez az autó. Illetve így a vezetőülés mögött mennyi hely marad, mekkora a lábtér?


Másodsorban pedig, hogy mennyire megbízható az autó? (leginkább dízel érdekelne)


Képek alapján a kombi verzió elég nagy raktérrel van, tehát csomagok szempontjából biztos elegendő hellyel rendelkezik.



2020. jan. 19. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ezt a típust még árulják újonnan Classic néven. Miért nem mész be egy kereskedésbe, és próbálod ki?
2020. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 196cm vagyok, igaz J-t még nem de F, G, H-t már vezettem és azokban is gond nélkül elfértem.

Az már más kérdés, hogy a mögöttem ülő elfér-e :)


A mai autókban szerintem már simán el lehet férni, Corsákban is simán elfértem vezető ülésben a magasságom ellenére.


Vége már annak az időknek, hogy nyomorogni kelljen vezetőként az autóban a magas embereknek.

Kiváncsi lennék milyen autóban nem fértél el vezetőként kényelmesen :)

2020. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!