Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen irat kell az első...

Milyen irat kell az első jogosítvány átvételéhez?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy majd menjek be érte az okmányirodába ha nem szeretném hogy kipostázzák... felvettek minden adatot csináltak képet stb... a jövőhéten be ugorhatok érte elég a személyi igazolvány és a lakcímkártya?
2020. jan. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt a személyi és a lakcím, de a biztonság kedvéért azért vidd el szerintem a többi papírt is:)
2020. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyi, lakcímkártya és a sikeres eü vizsgát igazoló kártya. Más nem kell.
2020. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve bocs, mégsem! Eü kártya nem kell, azt már intézik elektronikusan, az orvosi alkalmasságis papír viszont igen! Ha esetleg külföldi állampolgár vagy, akkor még a szokásos tartózkodási hely országát igazoló okmány.
2020. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent lepapíroztál, már csak az átvételhez személyi és lakcímkártya.
2020. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég ez a kettő mert az adatokat felvették ugye az átvételnél magamat kell igazoljam köszi a válaszokat
2020. jan. 20. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!