Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Baleno 1.6 GLX vagy...

Suzuki Baleno 1.6 GLX vagy Mitsubishi Colt 1.6 GLX Melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Sajnos a Puntom kilehelte a lelkét, hengerfejes lett. A sok autópálya használatot eddig bírta a kis motorja. A javíttatás egyszerűen nem éri már meg nekem, így sürgősen vennem kell egy ideiglenes autót, lehetőleg olcsón, amivel vissza tudok menni Ausztriába dolgozni. Szeretném kikérni a véleményeteket, ezen kettő autó közül a melyik lenne az ideálisabb választás?


Baleno: [link]

Colt: [link]



2020. jan. 20. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az automata váltó hibaforrás. Ha főképp autópályán használod, miért nem jó a manuális? Egyiket sem venném egyrészt az automata miatt, másrészt azért, mert ritka típusok, az alkatrészek beszerzése problémás lehet. Ha viszont csak 1-2 hétre kell autó, akkor tökmindegy, melyiket veszed.
2020. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A colt az motorikusan megölhetetlen és jó kis autó, de sajnos kegyetlen eszi a rozsda az összeset, megállíthatatlanul. Ha úgy döntesz megpróbálod mindenképp nézz alá rendesen, mert esélyes, hogy már nincs alja a kocsinak. Balenoba több a hely, szerintem kevésbé izgalmas, dinamikus. Típusbetegség, hogy a bölcső rettenetesen rohad.
2020. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baleno egy isten csapása!

Bármit csak azt ne

2020. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A baleno egy alap autó, semmi extra, viszont normális karbantartással a világból kimegy. Gyenge pontja viszont a bölcső, ami szeret porrá rohadni, vagyis motor kieshet, stb.:

[link]


[link]


Viszont ha ezt megcsináltatod, esetleg kifogsz egy olyat, aminek jó a bölcsöje, mehetsz vele a világ végéig.

Hívj magaddal valakit, aki tényleg ért hozzá és meg tudja "szakérteni".

Az előttem szólókkal anyiban egyetértek, hogy sajna a colt erőteljesebben tud rohadni, illetve én sem vennék automatát.

2020. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Coltnak a hátsó futómű környékét, meg a hátsó váznyúlványokat nézd meg nagyon alaposan, ott szokott elrohadni. de ha rendben van akkor megbízható.
2020. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!