Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga?

Sikeres1 kérdése:

Forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29-ikèn lesz a forgalmi vizsgám Miskolcon.

Tapasztalat? Tanács?


2020. jan. 20. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hajrá!
2020. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Köszönjük hogy megosztottad velünk életed eme nagy jelentőséggel bíró

eseményét!


Sikeres vizsgát!

2020. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pihend ki magad, és csinálj mindent úgy, ahogy tanultad, tartsd be a szabályokat. Erre tanácsot nem nagyon lehet adni.
2020. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz.


Kötelező ellenőrzéseket tudd elmondani szóban is (engem megkímélt a biztos az esőben körbe mászkálástól).


Parkolásnál ne vacakolj az autó pozíciójával. Ferdén álsz, vagy rossz a távolság, az csak 1-1 hibavonal. Ha sokat szenvedsz a korrigálással megunja a biztos. Kézifékkel jelzed, hogy végeztél.


Elsőbbség adásra és gyalogosokra különösen figyelj.

2020. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne izgulni.
2020. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5.én vizsgázom Nyíregyházán. Nekem azt mondták nem kell izgulni vezessek úgy mint eddig. Én már azt is megszoktam hogy ül hátul valaki szóval nem fog meglepetés érni :D Egyik barátnőm pénteken vizsgázik, ugyanaz az oktatónk. Mondta az oktatónk, hogy ő tegnap kishíján meghúzta a kocsit annyira rástresszelt a vizsgára már most, rajtam meg nem látszik hogy vizsga előtt vagyok :D Nem kell stresszelni hiszen nem az életed múlik rajta! Sok sikert a vizsgádhoz!! Pihend ki előtte magad, és ami a legfontosabb ne stresszelj :)
2020. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát!

Szép estét :)

2020. jan. 28. 21:49
 8/9 amirdk válasza:
Én is ma voltam forgalmi vizsgázni. Nagyon jó fej vizsgabiztosom volt. Vizsga előtt elmondtam egy mi atyánkat és azt mondogattam sikerülnie kell! Le ellenőriztem az autót aztán egy fékpróba és mentem amerre az oktatóm mondta. Hibapont nélkül átmentem. :) Remélem te is hasonlóképp jártál ma.
2020. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Sajnos nekem nem sikerült!

Sok baleset mentes km!!!

2020. jan. 29. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!