Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért volt ilyen hangos a...

Miért volt ilyen hangos a Trabant kürtje?

Figyelt kérdés

Elbambultam pirosnál és nem vettem észre hogy már negyed perce zöld. Erős dudahangot hallottam, elindultam persze de hátranéztem és egy Trabant volt mögöttem. Más kocsi nem volt a környéken, szóval csak belőle jöhetett.

Azt hittem hogy a Trabantok ha tudnak is dudálni akkor is nagyon halkan szól nekik, mert volt már dolgom ilyen régi autóval és megnyomkodtam benne a dudát és halkan és rekedtesen szólt.

De ebben nem, még hangosabb volt mint az enyém.

Meg akartam várni hogy megkérdezzem hogy milyen kürt van benne de lekanyarodott.


És légyszíves ne gúnyoljatok ki meg ne oltsatok le engem komolyan érdekel ez a téma...



2020. jan. 21. 09:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatot is kértem tőle a vészvillogóval de nem dudált nekem mégegyet
2020. jan. 21. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom rakott bele egy hangosabbat, mert megunta, hogy a gyárit senki nem haklja meg.
2020. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyárilag kicsi volt benne, biztos utólag tettek egy nagyobbat bele.
2020. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utólagos kürt.

Ignisben is harmatgyenge volt, de maradt még régről két Lada kürt, az a "csigás", kicsit félrehangolva egymástól a kettő. Na annak brutális a hangja. Csak mindenki egy igazi autót keres, ha meghallja...

2020. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!