Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok vezetést gyakorolni...

Hol tudok vezetést gyakorolni Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerős kocsijával gyakorolni olyanokat amihez nem feltétlen kell oktató. Pl. parkolás, elindulás stb.

Valami elzárt, ahova nem jár rendőr de lehet gyakorolni, olyan hely kéne. Esetleg tudtok itt helyben valamit javasolni? Belvárosban nehezebb mint falun egy földúton találni ilyen helyett de gondolom nem én vagyok az egyetlen aki kicsit szeretne pénzt spórolni és megtanulni vezetni.

Szóval meghallgatok mindent! Köszönöm!



2020. jan. 24. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A hajógyári szigeten van egy nagyobb üres parkoló.

[link]

2020. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Kozteruleten meg ne probald, mert teged is es az auto tulajdonosat is megbuntethetik. Teged az engedely nelkuli vezetesert, ot meg azert mert atengedte a volant olyannak, akinek nincs jogosotvanya. Egyik se olcso.


Zart maganteruleten azt csinalsz amit akarsz (illetve amit hagy az auto gazdaja).

2020. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Javasolni csak magánúton történő gyakorlást "tudunk", mert minden más szabályellenes. Parkolókat én ajánlanám, volt olyan ismerősöm akit parkolóban gyakorlás közben kaptak el és bírságoltak meg őket, pedig éjjel 2-kor mentek ki hogy akkor úgy se lesz ott senki, rendőr meg főleg nem. Aztán meg mégis volt. Nincs olyan ismerősöd akinek kertes háza van? Udvarban simán lehet parkolást, elindulást gyakorolni.
2020. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk igazi élettelen egy rendőr volt ha ezt meg bírta csinálni.
2020. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogsi nélkül forgalom elől elzárt magánterületen vezethetsz csak. A földút, parkoló, és hasonló helyek nem számítanak annak.
2020. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket tudtam, nem is forgalomban akarok gyakorolni, írtam alap basic dolgokat, kocsi mechanikai dolgait, váltás, indulás, parkolás stb. Olyan dolgok amikhez egyáltalán nem kell forgalomba menni. Tudom hogy mit lehet és ezért kérdeznék olyan helyet ahol nincs rendőr és lehetséges.

Tudom nem lehet vezetni jogsi nélkül, ez azért még megvan. De milyen magánterületek és hol vannak ilyenek vagy hogy keressek rá? Valaki aki jártas Budapestben írhatna...

Hajógyárit ismerem, ott van is egy ilyen tanpálya de ott nagyon sok a tanuló vezető, oktatóval meg minden és úgymond forgalmas és mivel oktatók vannak lehet rendőrök is vagy olyanok akik nem nézik szívesen a dolgot. Mert mi is voltunk oktatóval párszor csak az kevés. És nem akarom senki tanulását hátráltatni, valami nyugisabb helyet szeretnék :(

2020. jan. 25. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Olyan magánterület nincs ahová csak úgy beengednek.


Ha van olyan ismerősöd, akinek van ilyen területe, akkor beszéld meg vele.

2020. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyen és panelban lakik nálunk mindenki. Se telek se semmi, eleve ezért kell keresni, ez fel sem merült volna ha lenne más opció...
2020. jan. 25. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor pedig vannak ezek a vezetéstechnikai tréningek. Meg kell kérdezni, hogy jogsi nélkül résztvehetsz-e.
2020. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát pedig, senki nem fog egy területet azért fenntartani, hogy ingyen jogsi nélkül gyakorolgassanak az emberek. Főleg Budapesten nem, ahol az egekben vannak az ingatlanárak.


Szóval vagy bevállalod a lebukás kockázatát, vagy csak az oktatóval gyakorolsz.

2020. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!