Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használható suzuki swift?

Használható suzuki swift?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok,lehet találni manapság még nem szétrohadt,használható 20 éves régi swiftet?

Olyan 350-400 felé egész normális példányok vannak,ahogy néztem


2020. jan. 24. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél inkább mást
2020. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most adtam el tavaly az enyémet. Egy rozsda folt nem volt rajta, végig szervizelt. Az nem rohadt.

Vannak igen. De én sem adtam volna el, ha nem jön be egy iszonyú jó vétel egy nagyobb kategóriában.

2020. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, olyan áron meg főleg.
2020. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En 300ert vettem tavaly nyaron.

110e km van benne.

Sehol egy rozsda. Jo nyilvan ez hazugsag.

Ha alulrol nezzuk vannak egy ket elemek amik mar rozsdasak picit de kb egy 3-4 eves barmilyen auto ilyen.

Semmi muszaki mukodest befolyasolo rozsda nincs.

Vetel ota egy vezerlest meg olaj es szurok csereje volt.

Azota csak tankolnom kell, aminek orulok mivel egyetemistakent tobbre nem nagyon futna.

2020. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
350 körül biztos, hogy találsz normálisat. Én 160ért vettem egyet idén, műszakilag hibátlan kb, csak mivel 21 éves, már erősen rohad/rozsdás az alja, kívülről meg tökéletes. Erre figyelj, szerintem inkább ezzel lehet baj, de motorilag nagyon jól bírják.
2020. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyém pont ilyen, de eszi az olajat. Nepper szerint 120-at ér tökéletes karosszériával. Inkább bontóba viszem, és sokan így tesznek mert ha eladod talál egy hibát aztán perel a jóember..


Pont az ilyeneknek való a 300 ezres kategória, elhiszik, hogy érnek annyit a Swiftek holott nem.

2020. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!