Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonhoz melyik gumi a jobb?

Krómgyűrű kérdése:

Simsonhoz melyik gumi a jobb?

Figyelt kérdés

Jelenleg Deestone gumikvannak rajta. Elég régiek, de keveset voltak használva. Én meg vagyok vele elégedve. Ezek milyen minőségű gumik? Olyan középkategóriásak közé lehet sorolni vagy jobb?


Sokan dícsérik a Heidenau-t, ahogy néztem drágább is.



2020. jan. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A Deestone-t nem ismerem. Sokan istenítik a Heidenaut, és valóban nem is rossz, mindenki döntse el, hogy megéri-e magának a felárat. Én magam Vee Rubbert használok, fél-enduro kivitelben. Amennyire kell, hogy tapadjon aszfalton egy 50-es motornál, annyira tapad, viszont laza-közép terepen is elvagyok vele, durvább terepre meg a Simson amúgy sem való. A Fortune gumi nálam nagyon gyorsan kopott, nem ajánlom.
2020. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szolovjov ***** válasza:
A Heidenau gumi borzasztó esőben. Az MZ-vel nem lehet vele fékezni, mert azonnal csúszik. Ledobtam róla és Michelint vettem rá. Mintha egy másik motor lenne, az eleje is sokkal stabilabb lett.
2020. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor szerintem maradok a Deestone-nál.

2020. febr. 3. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!