Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy minden autót el...

Normális hogy minden autót el tudok vezetni ami B kategória?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok egy éve ilyenkor csináltam a jogsit, elsőre sikerült a vizsga és a sikeres vizsga napján vettünk egy manuális Yarist. Amíg kiküldték a jogsit a barátomnál maradt a kocsi, de persze próbálgattam forgalomtól elzárt területen és azonnal tudtam vele menni.

KIjött a jogsi, hazamentem vele és azzal mentem dolgozni, meg mindenhová. Nem okozott gondot.

Nyáron vezettem a barátom corsáját azzal is tudtam menni.

Apukámnak egy nagy hosszú családi

kombija van (opel omega B) azt is kipróbáltam nyár végén és azzal is tudtam menni.

Egyszer a főnöknőm megkért hogy guruljak el boltba a mercijével mert nekem máshol volt a kocsim akkor és azonnal tudtam vele menni.


Drivenowozgatni is szoktam persze nagyon óvatosan azok mind automata luxusautók és velük is azonnal tudok közlekedni.


Ja meg egyszer Margitszigeten vezettem egy elektromos golfkocsit , termeszetesen automata volt es azzal is tudtam menni.


Voltak még robogóim is, meg az exem valtos 300ccm quadját is kiprobaltam már és azokkal is tudtam.


Ez mennyire normális?


Léci ne bántsatok csak kivancsi vagyok hogy friss jogsival ez mennyire normalis?



2020. jan. 29. 08:07
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert minden autó más, pl. a yarisomat nagyon egyszerű vezetni szerintem egy 14 eves gyerek is tudna vele menni mert ugy van kialakitva meg tele van extrakkal, míg pl apam omegaja tenyleg odafigyelest igenyel mert se szervo se semmi es hatalmas auto .. De azzal is tudtam.
2020. jan. 29. 08:11
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez lenne a normális :D De sokan.még férfiként is fhosnak, ha átülnek más autóba, úgyhogy lány létedre azt kell mondjam, hogy gratulálok.
2020. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Én direkt szeretem probalgatni a hataraimat ezen a teren, persze csak biztonsagosan tehat ha azt latnam hogy nem megy akkor azonnal abbahagynam senkinek se akarok kart. De eddig mast tapasztaltam.
2020. jan. 29. 08:13
 4/36 A kérdező kommentje:
Amugy egy balesetem volt mar a parom corsajaval de mindketten hibasak voltunk. Azota triplan figyelek!
2020. jan. 29. 08:16
 5/36 anonim ***** válasza:
89%

Jöttem olvasni az oltogatásokat.


Az lenne a csúnya, ha a jogsi megszerzése után csak egy fajta autót tudnál vezetni.

Nagyon ügyes vagy, hogy képes vagy nyomni a pedálokat a lábaddal. És azt tudod-e, mikor kell olajat cserélni? Miért fontos, hogy a felfröcskölődött sarat lehetőleg még vizes állapotában lemosd a kocsiról? Mire kell figyelni kerékcserénél?

N.

2020. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy normális kislány,nem vagy zseni!
2020. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

ma 08:17

Őszinte leszek, egyenlőre nem tudom, csak tippelni tudnék de az ugye nem 100%, úgyhogy hagyjuk. A párom az üzembentartója a kocsimnak ő viszont nagyon ért a szereléshez ő csinálja az olajcserét, stb. Nagyobb munkalatokat persze szervizben csinaltatom. És nem is erdekel a szerelés, inkább csak a vezetes.

2020. jan. 29. 08:24
 8/36 A kérdező kommentje:
De akkor normalis, ertem. Majd lesz meg egy kerdesem autodudaval kapcsolatban de azt majd kulon teszem fel
2020. jan. 29. 08:26
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem normális, egy korszakos zseni vagy. Nekem a jogsim csak Opel, Renault es bizonyos Honda modellekre szól, egy Suzukinál remeg a léc, múltkor pedig egy Kia spontán felrobbant amikor beleültem.
2020. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van egy quadom Kawasaki kfx 700 kipróbálod?
2020. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!