Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vvt - változó szelepvezésrlése...

Vvt - változó szelepvezésrléses motort hogy a legoptimálisabb üzemeltetni?

Figyelt kérdés

suzuki ignisem van, ebben az esetben....


mikor kezdi el változtatni a vezérlést ?


2020. jan. 30. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

3500 körül

Nincs olyan hogy legoptimálisabb. Mármint szó. AZ optimális önmagában felső fok, nem lehet fokozni.


Ha spórolni akarsz, ne forgasd el eddig, de ki fog nőni a fejeden a "skodás kalap", mert nem lesz túl fürge. Ha menni akarsz, akkor nyugodtan told neki, akár 5500-ig is érdemes tolni neki, fölötte már csak a hangja nő, nem a teljesítménye.


Országúton ötödikben 2500 körül forog 90-nél, olyankor még elég takarékos.


Ha haladósan akarsz menni, de mégis viszonylag takarékosan, akkor gyorsításkor nyugodtan elmehetsz 3000-3500-ig, viszont amint elérted a kívánt utazósebességet, érdemes felkapcsolni a leghosszabb fokozatba. Városban viszont csak egy emberrel, csomagok nélkül, mert kevéssel ezer fölött még nincs sok nyomatéka, csak sebességet tartani jó, a legkisebb gyorsítás esetén is kapcsolj vissza.

2020. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kossz


Amugy van.olyan, hogy legoptimalisabb.. mint szo.. mivel en hasznalom, te meg megerted

2020. jan. 31. 06:03
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Állandóan változtatja. Ez nem egy kapcsoló, és nem csak két végállása van.
2020. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám a lepontozásom okát? Szívesen venném a felvilágosítást az elkövetőtől, hogy akkor hogyan működik egy VVT vezérlés, ha szerinte fals információt közöltem.
2020. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le... amúgy már nem mintha számítana apontozás, ne húzd fel magad rajta
2020. febr. 8. 08:04
 6/7 A kérdező kommentje:

na nyomtam neked ződet


most nekem erre nem áll fel... de ha neked igen, akkor most ki tudod csapni rá

2020. febr. 8. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi.
2020. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!