Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 320D differenciálmű...

BMW E36 320D differenciálmű és váltócsere?

Figyelt kérdés
Van egy BMW 320D-m ,Touring,3 éve nálam van,és mostanában kezdett előjönni a kuplungcserés tünete,ehhez már meg is vettem a kuplungot,meg egy 6 sebességes váltót,csak mivel már a kuplung nagyon a végét járta,kapartatva ingultam el és egyszercsak egy nagy csattanás jött hátulról és elment a hajtás,szétszakadt a difim,a kérdésem az,hogy milyen differenciálművet tegyek bele,hogy még takarékosabb legyen(kevesebbet fogyasszon)ha már így alakult,amúgy nem szoktam hajtani,néha kimegyek vele az autópályára és meglövöm,de amúgy kapartatni nem szoktam vele,szerintem már amúgy is kopott lehetett a difim,ezért szált szét mikor a szar kuplung miatt megkapart!És a hatos váltót is takarékosság szempontjából rakom bele,nem végsebességéből!Tehát milyen difit rakjak bele?

2020. febr. 2. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Gyenge kamu.

Holnap suli, inkább azzal foglalkozz.

2020. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!