Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek hányadik alkalommal...

Nektek hányadik alkalommal sikerült a forgalmi vizsgátok?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni vezetni,de már előre félek a vizsgától.Akit megbuktatott a vb,min buktátok el?

Illetve aki Szombathelyen lett meg a vizsgája,milyenek a vizsgabiztosok?



2020. febr. 4. 16:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Elsőre.
2020. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Másodikra. Elsőnél nem mondta hogy min buktatott meg, de nem is mertem rákérdezni, mert megelőztem egy biciklist zebrán... :D
2020. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Másodszorra lett meg.

Elsőre annyira izgultam, hogy hibát hibára halmoztam, 15 perc után meg is buktatott.

Másodikra úgy mentem oda, hogy már tudom, milyen érzés, a vége dicséret lett.

2020. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Budapest, kb 40-43 órát vettem összesen, és elsőre átmentem. Voltak hibáim, de csak hibavonalak. Lényeg, hogy próbáld ne túlstresszelni, mert akkor olyan hibákat fogsz elkövetni, amit az órákon amúgy nem is szoktál.
2020. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36 óra után elsőre (0ról kezdve), B
2020. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én ma buktam meg 1. vizsgán, 46 órát vezettem eddig.

Abszolút az én hibám volt a bukás, egyirányú utcának néztem egy utcát miközben balra kellett kanyarodnom, közben nem volt az. Itt sajnos meg is buktam, a vizsgabiztos nagyon kedves és normális volt.

2020. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Másodszorra, 82 órát vezettem összesen. Az első vizsgámnál az volt a gond hogy korábban mentem mint kellett volna, tudtam hogy szinte teljesen esélytelen. Kb. 10 perc után vége is lett, mert megálltam a zöldnél. Megtévesztett, azt hittem hogy a másik sáv lámpája vonatkozik rám.
2020. febr. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ötödikre.
2020. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!