Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titán online KRESZ?

E-titán online KRESZ?

Figyelt kérdés
Hogyan működik vagy ti hogy csináltatok? Az egész tananyagot teljesítettétek és utána a vizsga felkészítőt?

2020. febr. 7. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia bementem a suliba jelentkeztem etitánra befizettem a 39600ft-ot itt annyi.Másnap kaptam egy felhasználó nevet,jelszót a programhoz.90napom volt használni plusz 60órám.A program 5fejezetből áll minden fejezet almodulokból áll minden modul után van részvizsga ha azon a szintet neméred el következő modulra nem enged.Minden fejezet végén van egy nagyobb teszt az adott fejezet összes moduljából generált teszt.Ha az sikerül úgy enged tovább a következő fejezetre és így tovább...Ha mind az 5 fejezet megvan van egy próba vizsga.Az sikerül kapsz egy emailt higy sikeresen végeztél a kresz tanfolyammal.Ezt az iskola is megkapja ők is tudják hogy végeztél.Minden vizsga bármennyiszer tölthető a nap/óra limitedig.Ha a próba vizsga megvan utána azokat tudod még gyakorolni illetve van külön gyakorló tesztek is,de ez mind akkor nyílik meg ha végeztél az 5fejezettel.Ha úgy érzed már kellően megy sulivan beszélsz és kérsz vizsgaiďőpontot.Én is etitánon tanultam január 3.án jelentkeztem 4.én megjött a kód napi 3-4modult tanultam naponta értelmeztem nem siettem nagyon vele.kb 20órám ment bele hogy végig csináltam.2hét alatt végig vittem utána jelentkeztem vizsgára az időpontot 2hétre kaptam.addig gyakoroltam február 4.én volt a vizsgám. 75/74 pontom lett a programba maradt még 20óra.A suli nekem azt tanácsolta akkor kérjek időpontot ha fixen bármikor megvan 70pont neked is ezt ajánlom.A kérdések mondhatni full hasonlóak vizsgán mint a tanult programé. De ne azt tanuld meg a válaszokat hanem maga a kreszt tudni értelmezni.Szóval én csak ajánlani tudom a etitant 1hónap alatt meglett vizsgástól.Febrúar 11.én már elsősegély vizsgám lesz.jövőhét utáni héten már forgalom is indul.Heti 4-6órát tudok venni szóval összességébe ha csinálja az ember halad ez,nyílván város válogatja.Remélem tudtam segíteni.
2020. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, már azóta megcsináltam!😊
2020. máj. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!