Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég szereztem meg a jogosít...

Nemrég szereztem meg a jogosítványom. Wolsflagen golf VI autón tanultam meg vezetni. Árban ez luxus ilyet venni nem tudok és fenntartani sem. Viszont tetszik. Fenntartása javíttatása melyiknek jobb? Wolsflagen golf, polo? Toyota corolla, auris?

Figyelt kérdés

#Toyota Auris #Wolsflagen golf #corolla.
2020. febr. 8. 07:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Wolsflagen a legjobb.
2020. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz venni, mert luxus akkor nem mindegy?

A Toyota fenntartása olcsóbb.

2020. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Wolsflagen valami Volkswagen klón?
2020. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat nem figyeltem a telefon kijavította nem klón :) Volkswagent akartam írni
2020. febr. 8. 12:47
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor az "alap" alkatrészeknél nincs nagy difi árban, viszont, ha van valamelyiknek típushibája vagy amiből csak gyári van, ott sokszor a japán drágább. Viszont jó eséllyel ritkábban kell hozzányúlni. De ez sok-sok tényezőtől függ.

Olyat vegyél, amit felérsz és eltudsz tartani. Olcsón sem érdemes lerúgott autót venni, mert azt később fizeted meg, alkatrész, szerelés és a kiesett időben, amíg a szervizben áll a kocsi.

2020. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nekem a volkswagen polo vagy golf tetszik 2010 korul nézegettem csak azt mondják drágább mint a toyota javíttatásban.
2020. febr. 8. 15:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Persze, a telefon javította át...

Ha neked a 2 milliós autó a luxus, akkor 900.000-ért kellene Golf IV-t, Astra G-t venni.

2020. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen képzeld el mikor írok egy szöveget a telefon sokszor a leírt szót átjavìtja és ha nem figyelek mert gyorsan írok akkor úgy marad de nem ezen fogunk fennakadni. Amibe tanulni vezettem nem 2 milliós autó volt sokkal több. Természetesen ha tehetném olyan autóm lenne de nem tehetem. Nekem az a lényeg hogy megbízható legyen és a szervizelése se legyen egetverő ezért kérdeztem.
2020. febr. 8. 21:13
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó, szerintem se menjünk bele, hogy melyik az a telefon ami nem találja ki, hogy a VW-re gondolsz és átjavítja ilyen hülyeségre.


Írtam a 900.000-es kategóriát, mennyi a keret, ha ez sem felel meg?

2020. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Képzeld el nagyon sokmindent átír a telefon. Tudom hogyan kell írni ezt az autómárkát. Max másfél millió van rá.
2020. febr. 8. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!