Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50ccm-es motort válasszak?

Milyen 50ccm-es motort válasszak?

Figyelt kérdés
Tehát 2019 októbere óta van meg az AM kategóriás jogosítványom, és azóta használom a keresztapukám 2002-es Honda Tact típusú robogóját. Jó kis gépezet, praktikus, nem eszik sokat ha benzinről, vagy épp olajról beszélünk. Mindezek mellett sokkal jobban vágyok egy supermotosabb formátumra..És hát mivel kitűnő lettem, illetve most fogok ballagni ezért látok esélyt arra hogy kapjak is egy supermotot. Szóval igazából azt szeretném kérdezni, hogy kinek milyen járgánya van. Amelyeket én nézegettem azok a következők:Yamaha DT50, Rieju MRT, Derbi Senda xtreme, Derbi Sendra DRD pro.. Tehát ha esetleg valakinek ilyenje van akkor szívesen meghallgatok róla egy véleményt.. Vagyis igazából bármilyen motorról.

2020. febr. 9. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a motoroknak kb ugyan az a blokkjuk, ami kulonbseg lehet hogy a kinaiban silanyabb minosegu.

Szerintem a Derbi Senda jo valasztas lehet.

2020. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Herceg Feri válasza:
100%
Én egy 1979es simson s50est vettem . Egyszerű strapabíró blokkja van . Könnyű javítani, és az alkatrész ellátás is nagyon jó.Ha rendesen megvan csinálva elvisz bárhova.
2020. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SNCSL Rider válasza:
Am6 /d50b0 a
2020. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!