Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni első autónak? 17F

Figyelt kérdés

Apa megígérte, hogy ha meglesz a jogsi saját pénzből, akkor vesz nekem egy autót és megtarthatom, ha meglesz az érettségi, addig vigyáznom kell rá. És mivel két hete múltam el 17, és már csak egy nagyon kicsi van hátra mindjárt meglesz a jogsim...


Új autóról beszélünk, használt szóba se jöhet!


Ő egy suzuki vitarát képzelt el nekem, de nekem nem nagyon tetszik..

Anya egy skoda kodiaq-ot nézett ki, mert félt engem olyan kicsi autóban... (szerintem teljesen jó méretű a vitara) De apa szerint azt meg mire fogom használni...


Én elsősorban inkább abban szeretnék dönteni, hogy melyik a jobb, melyiket érdemes venni. Most a kinézet az inkább másodlagos...


2020. febr. 9. 23:44
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
A legolcsóbb Dacia, azzal jársz a legjobban.
2020. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

motorról fogok váltani, tehát eléggé "új" lesz számomra...


Eddig veterán motorjaim voltak, (bmw r75 (magyar királyi honvédség ) p10, p20, jawa 250) de rájöttem, hogy a motorozás csak hobbi lehet..

2020. febr. 9. 23:47
 3/35 A kérdező kommentje:
1-es. Az árakat ne nézzük. Dácia kizárva :)
2020. febr. 9. 23:48
 4/35 anonim válasza:
Irigy vagyok.
2020. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Anyukád azért félt a Vitarában, mer nem tudja, hogy 5csillagos töréstesztje van, kifejezetten biztonságos autónak számít. Fateromnak Vitarája van, nekem jóval erősebb autóm van, de imádom a vitarát vezetni! Hidd el, hogy jól járnák vele!
2020. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
*jól járnál vele
2020. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 D. Brasco ***** válasza:
88%
Nahát....micsoda probléma hegyek,hogy alig 17 évesen apu melyik új kocsit tolja a seggem alá.........az új vitara egyevkent egy teljesen jo gép.szoval en megbaratkoznek a gondolattal
2020. febr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Helyedbe BMW-t vetetnék, haza sem jöhetne fatel BMW nélkül. Nem tengődhetsz holmi "Suzukiba" te több vagy mint egy "mi autók". Meg amelyik szülő nem vesz BMW-t az nem szülő hanem egy zsarnok.
2020. febr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%

Suzuki meg Skoda jézusom. Ha nem prémium márkás SUVot kapsz minimum költözz el otthonról, aztán meg mehet a feljelentés, hogy milyenek ezek a szülők.


Ja jut eszembe hétfő van, végre suli.

2020. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ilyen későn csak azért jársz fel ide, hogy hazudozz?
2020. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!