Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lancia Musa kis mini egyterűro...

Lancia Musa kis mini egyterűrol vélemények, esetleg tulajdonosi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az 1.4-es benzines motorral (77 illetve 95 le, a hahu, használtautó.hu-n való böngészés alapján. Olasz tudom, de egy olasz autó is lehet jó, aránylag megbízható ugye? Tetszik a formája, igényesek tűnik a belseje is. Különben a Lancia a Fiat exkluzivabb testvér márkája? Ha esetleg nem jó széria, akkor felejtős. 1 és 1.5 közötti összeg lenne rá szánva. 2007-tol felfelé, évjáratban. S csak benzines.

2020. febr. 10. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint magára az autó vásárlásra, megvételére. De nem ragaszkodom az olaszokhoz, csak éppen ma parkoltam le egy Musa mellé, vhol már hallottam róla, de eddig nem nagyon láttam élőben is, vagy csak nem figyeltem fel rá. Vagy ritka típus lehet.
2020. febr. 10. 16:34
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért elhatszottam a gondolattal, nem lenne-e jó ötlet, vétel következő autónak? Ezért gondoltam, megkérdezem, hátha vki tud érdemleges tanáccsal ellátni a típust illetően.
2020. febr. 10. 16:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért eljátszottam, ...
2020. febr. 10. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha már egyterűt akarsz venni akkor olyat vegyél amiből sok van és ismerik is.

Kango, Partner, Berlingo ezek mind kipróbált járgányok, alkatrészt is lehet kapni hozzá és a szerelők is ismerik valamennyire.

2020. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!