Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feszültségszabályzóval vagy...

Feszültségszabályzóval vagy az állórésszer lehet a gond?

Figyelt kérdés

Piaggio Zip 4t-vel történt ma reggel, hogy elindultam vele és már indulás után észrevettem, hogy megy a szívató. Nagyon kicsit, de tolta előre gázadás nélkül is a motort végig az úton. Szerintem a szívató már akkor nem kapott áramot. Gondoltam félreállok, újraindítom. Ekkor a motor elindult gond nélkül,de semilyen berendezés nem működik rajta, kivéve a féklámpa és az irányjelző. Ezek gyújtás mellett is mennek. Illetve a távolsági fényszóró. Ez nem megy, csak ha jár a motor.

Eddig már a munkahelyen megnéztem a biztosítékot, nem oldott.

Estére szeretnék felállítani egy hibakeresési tervet, olvastam a javítási útmutatóját, ott is van egy pár mérés amivel talán kiderül, mi a hiba.

Szerintetek melyik részével van probléma az elektromos rendszernek?



2020. febr. 12. 11:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!