Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 milla körül milyen benzinest...

1 milla körül milyen benzinest javasoltok?

Figyelt kérdés
Van kb 1 millióm kocsira, max 1-2 100 000 pluszba... Szeretnék egy megbízható, benzines, nem túl sokat fogyasztó, nem valami pici autót(189cm vagyok), lehetőleg turbó nélkül, jó lenne 2007 utáni... Az extra szerelésről annyit, h nem vagyok nagy igényű, elektromos ablakok elöl, meg klíma, esetleg fűtött ülések, de az nem döntő ok... Néztem FOCUSokat, 1,6 DURATEC motorral, mazda 6okat, de rommá vannak rohadva... Asszonynak H ASTRÁ-ja van, de az nem tetszik... Valami további ötlet esetleg?

2020. febr. 14. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ford Fiesta, Opel Corsa D, ezek férnek bele, amik ennyi idősen még jók. De az ülésfűtés felejtős.
2020. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora kell.

Golf V, Polo, Fabia, Corsa, Ibiza stb stb. Elég széles a paletta. Keress ülésfűtésest, találni fogsz előbb utóbb. Ha már most van rá igényed, akkor nagyon bánni fogod, ha nincs.

2020. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Honda Jazz. 12-15 évest kapsz jót, és nincs baja. Jó motor, megbízható szerkezet.
2020. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
12 eves autobol csak olyat kapsz 1 millaert ami romma van hajtva.
2020. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát szeretnék valami nagyobbat, mint egy FIESTA, vagy JAZZ... Igazából titokban nekem a HONDA ACCORD, FORD MONDEO, meg ilyenek tetszenek, de hát ezekre normál állapotúra és korúra sajnos nem futja... OCTAVIA sem rossz, csak nagyon lopják, amint hallom...
2020. febr. 14. 09:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiket te írsz azok ennyiért szopórollerek, mert azokkal nem városba vették, így rengeteg van bennük, és a futómű drágább, fékkel, tárcsával együtt + nagyobb motor (jó, Octaviában van 1.4 de az vakvágány)
2020. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó állapotú középkategóriás autót 1 millióért nem fogsz tudni venni, ez van. Három lehetőség van:

- kisebbet veszel

- többet szánsz rá

- rossz állapotút veszel.

Sajnos csodák nincsenek.

2020. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom... De a kettő között vannak mások is... A mütyür meg a nagy között... FORD FOCUS 1,6, TOYOTA AURIS, vagy mittomén... Ilyesmikből már azért lehet találni normálisat?
2020. febr. 14. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Renault Megan 1.6 benzin vagy Dacia Logan 1.6, Ford Focus 1.6
2020. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megane-okat néztem, deee bennem van az a hülye sztereotíp gondolat, hogy ,,szar francia"... Nemtom...
2020. febr. 14. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!