Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leszoktatok fulladni az autóval?

Leszoktatok fulladni az autóval?

Figyelt kérdés
7éve van jogsim,és még a mai napig is néha leszoktam,ez szerintetek gáz?
2020. febr. 15. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
ha évente 100km teszel meg akkor nem
2020. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán.
2020. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
40 éve van jogsim, ritkán igen.És aki azt állítja hogy soha az.......szépen írom le: nem mond igazat.
2020. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 éve van B, van c meg e jogsim is, hétfőn fulladtam le, pont dugó volt és kiengedtek, meg is lepődtem, hogy kiengednek, erre puff.. na mondom , mekkora balek vagyok, még elindulni sem tudok :D.
2020. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pedig én soha nem szoktam lefulladni :-D

Azt mondom, hogy, aki automata váltóssal le szokott fulladni, az igazi művész :-D


Komolyra fordítva a szót, több éves rutinnal is le lehet fulladni manuális váltóssal.

Nem gyakori eset, de megtörténhet rutinos vezetővel is

2020. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En kb 2-3 havonta tuti egyszer lefulladok :D
2020. febr. 15. 14:52
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Hat akkor eleg luzer vahy
2020. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha néha előfordul, mert pl megszokásból indulsz amikor a kerék egy bazi nagy kátyúban áll pl, az egyáltalán nem gáz. Szerintem majdnem mindenkivel megesik néha.

Autófüggőis a dolog. Egy kis szívó benzinessel nagyon könnyen le lehet fulladni. Nekem alapjáraton van 240Nm nyomatékom. Ráadásul ahogy emelem a kuplungot automatikusan adagol a motor egy kis gázt is úgy hogy hozzá nem nyúlok a gázpedálhoz. Még fogáspont előtt hallani is a motor hangán és a fordulatszám mérőn is látszik, hogy kicsivel az 1000-es osztás fölé ugrik. (Ilyet az előző autóm nem tudott.) Na ezt véletlenül lefullasztani nagyon nehéz lenne.

2020. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dirtboy ***** válasza:

nem szoktam lefulladni,emelkedőn sem tolatva se előre menet.

nagyon ritkán van olyan hogy megfeledkezek magamról aztán 2 esben hagyom mikor egy helyben állok de akkor sem szoktam lefulladni,nem nagy motor pedig

1.4 tfsi

2020. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szoktam.
2020. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!