Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóalkatrészeket melyik...

Autóalkatrészeket melyik oldalról érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Bízd a szerelődre ,mert nem érdemes olcsó alkatrészt venni mert a végén kétszer veszed meg.Rengeteg a gyenge min alkatrész és vissza már nem tudod küldeni.
2020. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában a zsu.hu-t és a kovácsautót szoktam nézni. Ezen kívül még vannak márkaspecifikus webáruházak is a neten. Előbbi kettőnek szerintem elég jó áraik vannak. A külföldi rendelgetést nem szeretem. Egyrészt várni kell, akár napokat, heteket, amíg megérkezik a cucc. Másrészt ha mégsem jó, vagy garanciális okokból vissza kell küldeni az is komplikáltabb. A zsu.hu egyik üzletétől 500m-re lakom. Ha valami nincs a polcon, reggel megrendelem és legkésőbb délután ott van, mehetek érte. Ha probléma van az alkatrésszel, csak visszaballagok vele és visszaveszik. Szóval én így szoktam.

Bárdi, Unix és hasonlók amiket szoktam emlegetni, szerintem irdatlan drága.

2020. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!