Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo 2. 0TDCI kombi...

Ford Mondeo 2. 0TDCI kombi 2003/4-ről vélemények?

Figyelt kérdés
1.2 es Skoda Fábiámat eladtam, kicsi kocsi volt kicsi helyel stb de amúgy is nagyobbra akarok váltani, mennyire jók a Fordok? Dízeltől picit félek sok minden romlik rajta, eddig csak benzineseim voltak. Minden véleményt tapasztalatot szívesen fogadok. Varosba pályán és orszaguton is járnék vele kb hetente.

2020. febr. 16. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod ez nagyon fugg attol,hogy az elotted levő tulaj hogyan bánt vele.Nekunk a csaladban volt 2 Ford.Mind a kettő problemas volt.Bár a Focusokat jobban dicserik mint a mondeokat.
2020. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2005-s kombi 2.0TDCI van jelenleg 215.000km-el. Eddig egyedül egy izzítógyertyát kellett cserélni, semmi mást. Hatalmas tér, mégis nevetséges fogyasztással. Vegyesen átlagban 6-6,5l liter, városban 8 liter.

Sokan szidják, hogy nem jók a dízel motorok, viszont eddig semmi bajom sem volt vele.

2020. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 igen azt gondoltam, hogy ez nem utolsó szempont :D


#2 Picit jobban meghoztad a kedvem, tényleg ennyit fogyaszt? 😂 városban simán számitottam 11-12 L/100ra 😂


Köszönöm a valaszokat, zoldekkel jutalmaztalak titeket!

2020. febr. 16. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyit eszik még dinamikus használat mellett is.
2020. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó fogyasztás :D főleg egy ilyen nagy autónak, különösen tetszik, az ülésfűtés meg az extrak kozepen iránytű multi kormány :D
2020. febr. 17. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az óra, nem pedig iránytű.
2020. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az is szép köszönöm :D :D Jó h tisztaztuk :D
2020. febr. 17. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!