Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik szerepelnek egy kismotorra...

Mik szerepelnek egy kismotorra érvényes vizsgában? A kreszbe mik gyakorlat h mint stb.

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:
hány tábla van benne?
2020. febr. 16. 22:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Kismotorra? Az inkább segédmotoros kerékpár. A többit nem nagyon értem, szóval próbáld meg még egyszer leírni.
2020. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mit nem lehet abban érteni h kismotor?(nem sértés)
2020. febr. 18. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

" A kreszbe mik gyakorlat h mint stb"

Ezzel van legfőképp problémám, de azért nagyjából sejtem mit akarsz kérdezni

Ha az AM kategóriás jogosítványra gondolsz ( "kismotor"), akkor a következőkre számíthatsz:

Miután befizettétek legalább a KRESZ tananyag + a vizsga árát, választhat hogy tanórákon, vagy etitánon (neten) szeretnéd megtanulni a kreszt. Én csak arról tudok neked bármit mondani hogy milyen az etitán, hisz én mindig vele tanultam. Csak ajánlani tudom. Kezeléséről csak annyit hogy a tananyag témákra (modul) van bontva, ebből van azthiszem 5. A modulokon belül vannak leckék, ezeket elovasod, majd csak akkor léphetsz tovább ha az összes eddigit elovastad. Minden modul végén van egy modulzáró teszt, és csak akkor léphetsz egyikről a másikra ha bizonyos százalékot elértél. Ha megvan az összes modul utána van egy próbavizsga amit akárhányszor megcsinálhatsz, illetve van egy külön rész ahol vizsgakérdésekkel gyakorolhatsz. Ha befejezte az etitánt szólni fognak az autósiskolától hogy mikor és hova mehetsz vizsgázni.

Általában miközben csinálod a KRESZT, közben elkezded az elsősegély tanfolyamot is. Ezt az életben mindenki csak egyszer kell hogy elvégezze, csak az első jogsinál.

Ha van sikeres KRESZ és elsősegély vizsgád is, mehetsz vezetni.

4 óra van a rutin pályán és 6 óra a forgalomban + ugye a két vizsga.

A rutinon 2×2 órát fogsz vezetni egy úgymond "akadálypályán", ahol szlalomozni, visszafordulni, vészfékezni, nyolcasozni kellesz. A rutin vizsga elején ellenőrizned kell majd a motort, ez lesz a műszaki vizsga. Ha ezt elbukod, nem kezdheted el rutin vizsgát ahol tulajdonképpen a 2 betanult " akadálypályán" kell végigmenni hiba nélkül.

Ha még van a rutin, jöhet a forgalomban való gyakorlás. Itt ketten fogtok egyszerre menni

2020. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, véletlen elküldtem

Szóval itt egyszerre ketten fogtok a tanulóautó előtt menni. A tanulóautóból majd mondja az utasításokat az oktató ilyen kis rádión keresztül. A vizsgán szintén ketten mentek, ugye előtte átnézitek a motort, majd mentek megtesztek egy útvonalat szabályosan és kész.

Ha megvan a forgalmi vizsga, beballagtok az ocsmányirodába a papírokkal és 2 hét múlva postázzák a jogsit,kapsz majd valami papírt addig, de azzal még nem lehet vezetni. KB ennyi..

2020. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!