Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autós flottakezelőt...

Richardtouchme kérdése:

Melyik autós flottakezelőt válasszuk? Az tervezi a cég, hogy tartós bérelne egy X7-es BMW-t 3 évre. Kinek milyen tapasztalat van flottakezelő cégekkel?

Figyelt kérdés
LeasePlan, Mercarius, Eurofleet között gondolkodunk, de csak azért, mert ezek az első organikus találatok a goole-ban.

#autóflotta #flottakezelő tapasztalatok #autós flottakezelők
2020. febr. 17. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy darab autóról van szó összesen?


Ebben az esetben szerintem teljesen felesleges és drága flottakezelőt igénybevenni.

2020. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a máv-nál voltam, akkor LeasePlan-es autók voltak - opelek.

Bem volt gond velük. Pedig a kocsikkal volt, mert sokan hajtották a kocsikat és volt törés-zúzás.

Szervizek, gumicserék rendben voltak. Komolyabb javítás, baleset esetén csereautót biztosítottak. Szal a szokásos. Én 10 kocsira láttam rá, egyiknél sem volt probléma az ügyintézéssel.

2020. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Kamu vagy hombre!

A cégek számviteles emberei nem gondolkoznak, hanem kiszámolják.

Az ilyen ruppótlan prolik mint te, "gondolkoznak" (pontosabban ábrándoznak) x7-ről meg anyámtyúkjáról.

Nagyon gyenge próbálkozás egy kezdő trolltól...

2020. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A komoly cégek nem gyk-n kérdezik meg, ráadásul melyik cégnek van szüksége X7-esre lízingre? Értelmetlen...
2020. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ráadásul melyik cégnek van szüksége X7-esre lízingre? Értelmetlen..."


Egyáltalán nem értelmetlen. Jók a kondíciók, visszeigényelhető az áfa ( nem mindegyik lízingnél). Pont, hogy a cégeknek éri meg lízingelni :)

2020. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azé' az komoly hogy egy cég az alapján választ flottakezelőt, hogy mennyire kereső-optimalizált a weboldaluk :D Egy, az az 1 autóra flottakezelőt keresni, hááááááát... minek?
2020. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Azé' az komoly hogy egy cég az alapján választ flottakezelőt, hogy mennyire kereső-optimalizált a weboldaluk :D Egy, az az 1 autóra flottakezelőt keresni, hááááááát... minek?"

Ha ilyen okos vagy, akkor avass be, mi alapján választanak flottakezelőt a cégek? Az árakat, miután bekértem az ajánlatokat össze tudom hasonlítani, de hogy a mögötte levő szolgáltatás milyen lesz, arra kitől kaphatok pártatlan véleményt? Ez ugyanis egy "igéret" a flottakezelőtől, amit vagy be tart, vagy nem, miután aláírtam a szerződést. Gondoltam egy ilyen fórum erre jó lenne, de úgy látszik, sokan nem értik a kérdés lényegét.

A BMW-t csak azért írtam, hogy legyen egy konkrét példa, mielőtt valaki azzal kezdi, hogy "hát attól függ milyen autó".

2020. febr. 18. 11:14
 8/8 A kérdező kommentje:

"Amikor a máv-nál voltam, akkor LeasePlan-es autók voltak - opelek.


Bem volt gond velük. Pedig a kocsikkal volt, mert sokan hajtották a kocsikat és volt törés-zúzás.


Szervizek, gumicserék rendben voltak. Komolyabb javítás, baleset esetén csereautót biztosítottak. Szal a szokásos. Én 10 kocsira láttam rá, egyiknél sem volt probléma az ügyintézéssel."

NA ILYEN VÁLASZOKKAL TUDOK KEZDENI VALAMIT. EZ HASZNOS. Még jobb lenne, ha valahol lenne egy objektív összehasonlításuk a flottakezelőknek. Ilyenről tud valaki?

2020. febr. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!