Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1960-as Ferrarit érdemes...

Árokpart kérdése:

1960-as Ferrarit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Láttam számos külföldi autókereskedő oldalon, hogy 1,5 2 millió forintért már meg lehet vásárolni. Azt szeretném még kérdezni, hogy kaphatók, pótolhatók e hozzá az alkatrészek és azok is arányaiban ennyivel kevesebbe kerülnek mintha az embernek egy új Ferrarija lenne. Köszönöm !
2020. febr. 18. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Sportautót nem azért veszünk,mert megéri. Amúgy meg valszeg' még a vételár 2-3x-osa rá lesz költve mire használható állapotban lesz.
2020. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Anyagilag nem éri meg, de úgy egy autó se, élvezet szempontjából biztos jó lehet. Én is egy sportautót akarok venni, igaz az csak 28 éves, de az ilyen kocsikra nem keveset kell költeni, talán a vételár a legolcsóbb. Mivel az egész országban 10-nél több ilyen kocsi nem hiszem, hogy lenne, ezért kihívás olyan szerelőt találni, aki egyáltalán elvállalja, az alkatrészek beszerzése a másik nehéz dolog, bár most már a világ másik feléről se olyan drága hozatni. Meg a korából adódóan elég gyakran el fog romlani rajta valami, fogyasztása se lehet baráti, úgyhogy elég drága hobbi fenntartani egy ilyet. De akinek például ez az álomautója, az nem fog nekiállni kiszámolni, hogy hány milliót fog költeni rá, csak megveszi, és élvezi, szóval az ilyen kocsiknál nem racionálisan dönt az ember.
2020. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Mutass már olyan oldalt ahol ennyiért kapni ilyet!!!


1960-as évekbeli ferrarik ritkaságtól ,és állapottól függően 200 ezer és 2,5 millió -nem forint, hanem- ANGOL FONT áron futnak.

2020. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1960 környéki Ferrariból még egy rozsdás karosszériát sem adnak oda 2 millio forintért, nemhogy egy működőképes autót.
2020. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Árokpart ilyen egyszerű, nem ez jött le eddig.. 300 milla egy ilyen ritkaság báttya..
2020. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek valószínűleg replikák voltak, mert egy valódi ferrari sokkal drágább.
2020. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt én sem tudom hol láttad, de linkeld be. Holnap megyek és veszek kettőt.


Ilyen korabeli (eredeti, nem replika) Ferrarik eurómilliókért (ha nem euró tízmilliókért) mennek ember. Még egy full rozsdás, lebontott kasznit sem kapsz ennyiért.


Én nem tudom mit láttál. Vagy replika, vagy nem Forint volt, hanem Euró / Dollár / Font / Akármi.


Jelenlegi legolcsóbb Ferrari típus az a Ferrari Mondial (80-as évek). A kínálat legalja is 7-8 millió Forint. A valamirevalóbbak 10-12. Hogy ezekhez nem fogsz egykönnyen egykönnyen eredeti alkatrészeket kapni, azt borítékolom. Utángyártott biztos van.

De nem sokan foglalkoznak Ferrarikkal az országban, azt megmondom. Biztos lenne jelentkező, aki elvállalná, de én nem bíznám akárkire :).

2020. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!