Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor célszerű a klíma karbant...

Gyuri69 kérdése:

Mikor célszerű a klíma karbantartás?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem működik a klímám, nem tudom h csak tölteni kell-e, vagy más probléma is van, mikor érdemes ennek a karbantartása? Várjam meg amíg olyan idő lesz hogy ki használom, tavasz környéke, vagy most is lehet?

2020. febr. 18. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Klimát akkor javitattunk ha nem jó. Én csináltatnám a helyedbe
2020. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a javítással vigyázz.. feltöltik, aztán mehetsz. senki nem szokta ellenőrizni, hol is szivárgott el a gáz.


ha hibátlan a rendszer, akkor annak húsz év múlva is hűteni kell ezerrel..

számlát kérj, mert ha okosba csinálják, akkor ők tudják, hogy megszívatnak.


sűrített levegővel fújják ki a hűtőrácsot is, és cseréljenek pollenszűrőt is. Most!

2020. febr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megvárod a tavaszt, akkor hetekig várhatsz a sorodra, és csak összecsapják. A klímát akkor kell javíttatni, amikor egy lélek sincs a műhelyben. Nem véletlenül szivárog, keressék meg a helyét.


Számlás helyre vidd.

2020. febr. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már ilyen hibával, kicsi a valószínűsége, hogy feltöltik és jó lesz (főleg, ha régen nem működik). Nálam úgy lett megjavítva, hogy feltöltötték klímagázzal, és hozzáadtak egy olyan adalékot, ami fluoreszkál UV fényben. Persze a feltöltött gázt 1-2 hét alatt eleresztette, de UV lámpával végig nézve látható volt, hogy hol szivárog. (Klímahűtő + 1 alu cső) ezeket kicserélték, azóta jó.
2020. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!