Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van -e valakinek negativ...

Van -e valakinek negativ tapasztalata a Skyactiv 2. gen.3-as Mazdával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szoval arra a fajta 3-as Mazdara gondolok, ami 2012-2013-ban kerult forgalomba. Ezek a Mazda 3 masodik generaciojanak faceliftes verzioi voltak, ezek voltak az elso fajta Skyactiv Mazda 3-sok 2.0-as motorral, meg esetleg a hozza tartozo automata váltóval. Mennyira problemasak ezek a motorok /automata valtok?

2020. febr. 19. 04:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 2017-es (BN). A 2.0 literes motorról csak jót tudok mondani, jól megy, jól fogyaszt (a vegyes átlagom 5,9-6,2) és teljesen problémamentes. Automata váltóval nincs tapasztalatom, az enyém manuális.
2020. febr. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Mazda motorok mindig is jók voltak, attól ne félj. A 2012/2013-as példányok pedig már nem is korrodálnak jobban, mint bármelyik másik autómárka, úgyhogy ettől se kell félj. Automata váltóval én nem venném, mert ha manuálisat veszel, akkor egyel kisebb probléma, mert a váltójukkal sincs semmi baj. Szóval összességében nagyon jó autók. Igaz, nekem csak egy Mazda 2-esem van, de azzal sincs semmi baj abszolút, így nem gondolom, hogy a 3-assal lenne. No meg minden tesztben dicsérik őket és minden tulaj teljesen elégedett. Tudom, mert következő autónak tervben van egy 3-as és rengeteget olvasgattam róluk.
2020. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!