Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagyobb méretű családi...

Milyen nagyobb méretű családi autót érdemes venni 1-1,5 millió forint környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kis segítséget kérnék az alábbiakban: 1-1,5 millió forint környékén szeretnék használt autót vásárolni. Egyterű, vagy kombi kellene mindenképp, aminek nagy a csomagtartója. 2 nagyobb testű kutyánk van, és hamarosan érkezik a baba is, mi pedig párommal szeretünk kirándulni. Így olyan autót néznék, amiben elfér 2 nagyobb kutyahordozó, plusz a babacuccok is. Első körben nagyobb motoros szívó benzinest néznék vegyes használatra, de a jobbfajta dízelektől sem zárkózom el. Fordokból nézegetem az S-és C-max egyterűeket, illetve Mondeo mk3-4 és Focus mk2 kombikat. Passat B5.5-6, Octavia II., Avensis, Laguna, Astra H, Vectra C kombik, és Zafira A-B, Touran egyterűek, amik még szóba jöttek. Nem kell sok száz lőerő, de azért az autópályán csomaggal megrakva se legyenek gondok. Ti milyen autó-motor kombót választanátok ennyiért? Tapasztalatokat, javaslatok szívesen fogadok. Előre is köszönöm!



2020. febr. 19. 08:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Inkább egy használt hétszemélyest néznék, azoknak az ára most alacsonyan van az állami támogatás miatt.
2020. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pl. ezek, az AAA hirdetéseket hagyd ki, átverős cég:

[link]

2020. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm!
2020. febr. 19. 08:42
 4/19 anonim ***** válasza:
#2;Miért árverős cég,mit lehet tudni róluk? Komolyan érdekelne?
2020. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsó egy . Nem ?
2020. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Galaxy (VW motoros), Alhambra, Sharan esetleg Logan MCV. Szerintem a kutyahordozók miatt a kombik is kicsik lesznek főleg, ha esetleg nem álltok meg 1 pulyánál
2020. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"#2;Miért árverős cég,mit lehet tudni róluk? Komolyan érdekelne?"


Elég csak beütni a nevüket a gugliba.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyterűt nézz, vannak jó árban.

[link]

2020. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Valószínűleg elvetem a kombikat, és nézek valami jobb 7 személyes egyterűt. Az AAA-ról én is sok rosszat olvastam pl. a Totalcar-on.
2020. febr. 19. 11:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Citroen C4 Grand Picasso. Az enyém eladó: napi használatban, jön-megy, teszi a dolgát, lovat is húztam vele (1,5 T vonóhorog van rajta - szerelvény max 3,5T korláttal). Kényelmes, halk, hátsó ülések a csomagtér szintjébe hajthatóak, így egy kb franciaágy méretű vízszintes felületet kapunk.
2020. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!