Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi szivhatja le az aksit?

Mi szivhatja le az aksit?

Figyelt kérdés

Anyukám szaladgálós autója (régebbi Swift) aksija mindig lemerül. Elvittuk szerelohoz, aki a genaratort elvileg felujitotta, majd megint leszivta, visszavittuk megint kicserélt valami alkatrészt benne, magint nem indult az autó. Elvittuk egy másik emberhez, ő azt mondta a generátor kifogástalanul működik és igazából el is hoztuk tőle,szeretnénk megjavitani az autót, éppen egy harmadik szerelőt keresünk.

Szerintetek mi lehet a baj?


A hiba:


Aksi töltés után az autó már kb csak 2x indul el, ha ilyen 30km megtetelerol beszélünk. Aztán tölteni kell újra.


2020. febr. 19. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt így egy kocsink, csak úgy nem merült le ha levettük a sarut az akksiról. 1 napig használtuk így a kocsit. Egy vezeték rossz helyre lett bekötve. Villamossági szerelő bütykölte rosszul, de utána jó lett. Lehet nektek is hasonló gond van.
2020. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer hasonló problémám volt egy két napig jó volt az egy két nap meg agyáltalán nme indult. De meg se nyikkant annyir akevés volt az áram az akksiba.

Nagy sokára rájöttünk hogy a test vezeték volt szar, és gyenge volt a kontakt.

Tehát nem volt laza hanem alatta megvolt rozsdásodva és ezért volt gyenge a kontakt.

Levettem , jól meg csiszoltam, reszeltem és vissza fogattam jó erősen utána soha nem volt ezzel baj.

2020. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős az akku benne? Ha régi, akkor először akkucsere.
2020. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az akucsere megvolt, igazából kettő is, mert felmerult h amit először adtak vissza az alapbol hibás. Szóval ja, az aksi tuti jó :)
2020. febr. 19. 17:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy betört kodlampa, amit egy kavics megrepesztett, de száraz az idő és nem tudom elkepzelni, hogy hogyan okizhatna kárt, ha nincs bekapcsolva. Befujtam a saruzast kontaktsprayyel, csiszolni nem csiszoltam de akkor megcsiszolom, bár nem hiszem hogy ez lenne a baj, sajnos toltal leszivja valami :(
2020. febr. 19. 17:59
 6/7 A kérdező kommentje:

És menet közben, mert ha áll a kocsi nincs ilyen baj

De ha tölt a generátor akkor nem tudom mi mennyire szivhatja, mert azért min. 20 kilométereket megy a kocsi. Remélem a kövi szerelő megoldja :)

2020. febr. 19. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A biztosítékoknál meg kell mérni, hogy mi szopkodja.
2020. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!