Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GT 2004 vélemények?

Alfa Romeo GT 2004 vélemények?

Figyelt kérdés
Kiskubliztam egy elég patika állapotú vasat, bőr belső, 150 paci. Tulaj most cserélt ki mindent megy az autó. Manapság rosszakat hallani az Alfákról, pedig tök egyedi vasak ha kávéról és kocsiról van szó az olaszok az 1.-k. Szóval vélemények tapasztalatok? Köszi!

#autó #bőr #Alfa Romeo #Júlia #Ariana Grande #Grande turismo #fiu lány szex #motor 150 paci
2020. febr. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen ha nem vigyáztak rá, akkor könnyen kuka lehet már, keress rá a totalcar "Hulladék Alfa autóáron" videójára, a 147-es és a GT műszakilag eléggé hasonló, a legtöbb alaktrészük megegyezik. De ha karban is tartották, elég jó esély van rá, hogy nyiszeg-nyöszög a futómű, fogy az olaj, elektromos hibái vannak (kedvencem a menet közben percenként sípoló kiégett izzó visszajelzés), stb.


Szóval mindenképp nézesd át alaposan valakivel, mielőtt megveszed, képek alapján nem fogod tudni megmondani, hogy patika vagy sem. És hogy ne csak negatívat mondjak, a GT hiába 17 éves formaterv, szerintem a mai napig nagyon szép, és a futómű is azért érzékeny, mert ha jó állapotban van, akkor feszes, sportos és nagyon élvezetes vele kanyarogni. Tehát nem lebeszélni akarlak róla, csak ne ess a szépsége csapdájába. :)

2020. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ment is a zöld! Megfogadom a tanácsaid! Hálám üldözzön! Az őszinteségért és a hasznos válaszért külön köszönet. ;)
2020. febr. 21. 14:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Jöhtnek még ;)
2020. febr. 21. 20:35
 4/5 anonim válasza:

amikor megvettem a GT-met, elvittem egy megbízható, olasz autókhoz értő csapathoz. restaurálták a karosszéria elemeit amit kellett, az előző tulaj nem foglalkozott vele, két küszöb komplett csere.

Utána gépészetileg rendbehozattam. 15 ezer km alatt kiégett a helyzetjelző izzó. Ennyi. 1.9JTD, pályán 5.5, bp belvárosban 7-7.5 a fogyasztás, pedig nehéz a lábam.

Nem sufnis szerelőhöz kell vinni, meg amelyik alapból leszarozza az olaszt, azt kerülni kell. Ha nem gányolva van, akkor nem lesz semmi gáz vele, főleg nem a jtd-vel.

2020. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, igazán sokat segitettel ;)
2020. ápr. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!