Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maximum 15 éves legalább 90...

Maximum 15 éves legalább 90 lóerős négy vagy öt ajtós autót szeretnék átírással együtt egymillióból. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

2005-2006 körüli autókból már nagyon jó a kínálat ilyen áron (900-ig bezárólag), elég sok extrával magas kategóriás autót.


Én így nem tudom, hogy neked mi tetszik. Ha nekem kéne egymillióból autót venni, akkor dízelben gondolkodnék. Egyrészt mert olcsóbb, másrészt mert 50 kilométerre lakom Pesttől, és az iskolám, meg minden ott/itt (most éppen Pesten vagyok) van. Harmadrészt pedig sokkal kevesebbet fogyaszt. Nekem szimpatikusak a sportos autók, így ebben a vonalban kezdenék el nézelődni. Szóba jöhetne egy Volvo V50 (2005 körüli) például, megbízható (volt már a családban), vagy Opel Signum stb.


Azt ajánlom, hogy nézz ki egy neked tetsző autót, olvass utána Népítéleten, vagy valahol, hogy milyen (akár maga a motor, ami benne van), kérdezz meg szerelő ismerőst, ha van, nézze át, mondjon valamit.


UI: Van egy 2004-es Nissan Primera nálunk, tavaly novemberben került 750 ezerbe, és minden van benne, amit el tudsz képzelni: bőrülések, motoros ülésállítás, ülésfűtés stb. Nem mellesleg 140 lóerő.


Ez tényleg csak rajtad, valamint a prioritásaidon múlik. Eldöntheted, hogy felsőbb kategóriás, de régebbi, vagy alsóbb kategóriás, viszont újabb legyen. Sok sikert kívánok! :)

2020. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Benzin vagy dízel?
2020. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az mindegy. De inkább benzin.
2020. febr. 22. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Kései Golf IV, korai Astra H mondjuk
2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!