Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elromlott az elemtromos...

Elromlott az elemtromos ablakemelő?

Figyelt kérdés
Történt ma egy olyan, hogy picit be volt fagyva az ablak de nem gondoltam hogy nagyon és le próbáltam húzni, viszont nem vitte le az ablakot az emelő. A motor szerintem jól működik, a hangot folyamatosan végig hallom, illetve ha fel akarom húzni látszik hogy hozzá is ér az ablakhoz, véleményem szerint hogy oda volt fagyva az ablak így szetcsuszott az emelőtől. Kérdésem az lenne hogy már amennyiben ez a baj, akkor megoldhato e úgy hogy csak szimplán vissza rakom az ablakot a helyére?

2020. febr. 22. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az újabb autóknál popszegecselve vannak az emelők szerkezetei, és elég gyenge a mechanikájuk, legkisebb ellenállásra görbülnek. Vagy szétugrik a szegecsnél.

Mérnökuraknak meg elfelejtenek egy ellenállás kapcsolót betenni a villanymotorhoz, hogy lekapcsoljon túlterhelés esetén.

Inkább görbüljön, meg szakadjon az egész.

Le kell szedni az ajtókárpitot, és meglátni mi a helyzet.

Legutóbb 1 napot szenvedtem egy g astra ablakával.

2020. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne levenni a kárpitot, burkolatot az ajtóról és meglátod hogy mi a hiba és hogyan lehet megcsinálni.

De próbáld emg simán vissza tenni hátha.

De gyanítom nem lesz jó, megint kifog ugrani.

2020. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha már az az érzésem, hogy szándékosan tesznek ilyen gyengítéseket az autókba.
2020. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!