Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki e-titanon tanulja a...

Aki e-titanon tanulja a KRESZT tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön iratkoztam be de pénteken regisztrált az autósiskola a rendszerbe reggel. Az emailt meg is kaptam. Viszont belépés után nem tudtam elkezdeni a tananyagot, mert azt írja ki a rendszer, hogy nincs ehhez a felhasználói fiókhoz megrendelve tananyag. Más járt már így? Utána viszont beugrott, hogy az ügyintéző mondott valami olyasmit, hogy pénteken nem fogadják őket. Nem igazán értettem, mert közben a jelentkezési lapot töltöttem. Lehetséges lenne, hogy arra értette az ügyintéző, hogy a pénz átutalását a tananyagra nem lehet teljesíteni pénteken?

2020. febr. 22. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonlóan jártam énis. Az volt a baj, hogy nem google fiókkal léptem be, csak sima emaillel.
2020. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Google fiókkal léptem be. Megkaptam a gmailos email címemre hogy fel regisztráltak. Azon a linken ott volt hogy hogy szeretnék belepni és a Google fiokomon keresztül léptem be ami ugye gmailos.
2020. febr. 22. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld másik böngészőn keresztül. Esetleg telefonnal.

Én júniusban csináltam. Telefonon simán ment az e-mailban lévő linkre kattintva, gépről volt a böngészőfüggő. Pontosan nem emlékszem de vagy csak mozillában vagy csak Chrome-ban működött. Ráadásul a verziószám sem volt mindegy. Ez a péntekes dolog az lehet, hogy megkérik az e-titan igényedet ugyan pénteken, (ha megkérik) és kapod az e-mailt, de lehet, hogy csak hétfőn kap jóváhagyást, noha elvileg azonnal kéne.

Én is pénteken intéztem nyáron. Nekem keddig e-mail sem jött. Felhívtam őket, akkor mondták, hogy pénteken már nem foglalkoztak vele, stb...

2020. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hívd fel az autós iskolát és jelezd a hibát valószínű eggyértelmű vűlaszt fognak adni. Én megadtam felhasználó nevet jelszót és egyból jó volt kb egy fél éve
2020. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!