Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek van tapasztalata a...

Kufli kérdése:

Valakinek van tapasztalata a TotalKár kárelőzmény lekérdezés programról?

Figyelt kérdés

Hasznos vagy csak felesleges pénzkidobás?

Mennyire pontos?

Vagy inkább a CarVertical?



2020. febr. 22. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A kettő teljesen egy tőről fakad, hogy hasznos-e, egy állapotfelmérés, átnézés többet ér.

Haverom saját kocsiját megpróbálta, amivel volt balesete, biztosító is intézkedett stb, mégsem jelezte ki a rendszer. Szval nem is tévedhetetlen az tuti.

2020. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, ha akkora sérülés, baleset érte valamikor a kocsit, ami kritikus a vásárlás szempontjából, az egy alapos átnézésnél ígyis úgyis ki fog kandikálni. Márpedig az átnézés nem maradhat ki. Szerintem túlárazzák ezeket a lekérdezéseket. Sokkal többen is használnák, ha ésszerű összeget kérnének.
2020. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szart ér mindkettő, én nem költök egyikre sem, pedig vettünk már autót mióta léteznek ezek, havernak is, magunknak is.
2020. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Én három Carvertical jelentést vásároltam. Kettőről teljeskörű járműtörténeti jelentést

kaptam, az egyik még a visszatekert kilométerórát is kimutatta. Egyetlen jelentés volt, ami

kevés információt tartalmazott, azt jeleztem is a cég felé, akik minden gond nélkül

visszatérítették a pénzem. Az ilyen szolgáltatások jók arra, hogy kevesebb váratlan

meglepetés érjen autóvásárlásnál. "

2020. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!