Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton nincs semmi fura,...

Alapjáraton nincs semmi fura, kis gázon kb utazósebeséget tartva munkaütemenként 1x csörren valami, nem hangosan, kb mintha egy fémpénzt koccantanánk a kipufogócsőhöz, nagyobb gáznál megint semmi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Még gáz-motorfék átmenetnél, amikor nyitottabb rendszereknél durranni, meg lángcsóvázni szokott, akkor csörren egyet. Kb 7000 km óta van ez így.


Valaki azt mondta, ez tipikusan akkor van, ha egy kipufogógázterelő kis lemez elengedi magát a leömlőcsőben, és a gáznyomás a végdob katalizátoros részéhez veri. De lehúztam a végdobot, helyén volt a lemez, nem esett ki semmi.


Vezérműlánc is eszembe jutott, de elvileg még vagy 100 ezret bírnia kéne, és akkor mindig csörögne.


650-es sor2-es (ER-6, Ninja 650, versys 650) blokk.



2020. febr. 23. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kenem-vágom a témát, de ha ott minden jó, akkor esetleg érdemes lenne a kuplungra is rá nézni. Az is tud nagyon hasonló tüneteket produkálni.
2020. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kuplung kicsit zörög ha be van húzva. De az normális. A fenti jelenség üresben is megvan.
2020. febr. 23. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem inkább nézelődj egy fórumon, biztos több tanácsot találsz mint itt.

Nekem nincs több tippem.

2020. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!