Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb hátsó index problémám...

Levente87 kérdése:

Jobb hátsó index problémám van a peugeot 206-on, tudnátok segiteni mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Adott az autóm! Peugeot 206 sw 1.4 hdi, jobb hátsó index probléma. Indexeléskor gyorsan elkezd kattogni a lámpák, úgy kívül mint a műszerfalon! Először azt hittem égő probléma, de nem! Azt vettem észre hogy mikor indexelek és gyorsan megy a kitt katt kitt katt a jobb hátsó lámpa nem ég plussz a helyzet lámpa ég elhalvanyúl ég elhalvanyúl ahogy megy a kitt katt kitt katt, majd kicsit elforfitom a kormanyt vagy kinyitom az ajtot a problema elmulik ég a jobb hatsó index és a kitt katt kitt katt rendessen fokozatossan dolgozik nem gyorsan! Ha felkapcsolom a 4es indexet semmi gond nincs a jobb hátsó égő ég annyi hogy hatúl a helyzetlámpa elhalványúl mikor a sarga index kigyullad! Hát remélem érthetően elmagyaráztam. Válaszukat előre is köszönöm

2020. febr. 23. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus testhiba mikor összevissza villognak az égők.
2020. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony nem kap az az izzó testet,ezért a másik izzó szálon keresztül záródik az áramkör.Az lép a test körébe.Meg kell keresni,hogy hol van az áramkörbe a test hiba és javítás után minden ok lesz.Még a közös test a kasznin, csatlakozási hiba egy stekkerben,vezeték szakadás a PVC szigetelésen belül.
2020. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
JA ÉS EGY MULTIMÉTERREL KÖNNYEN KIMÉRHETŐ.
2020. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Test hiba, de mi az a 4-es index?
2020. febr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 4es index mikor vesztegel az autó mondjuk az út mellett és felkapcsolom a pislogókat!
2020. febr. 24. 07:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt magyarul vészvillogónak vagy elakadásjelzőnek hívják.
2020. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Törtem is a fejem hogy magyarországiak hogy mondják! Volt egy tippem hogy elcseszem de azért csak megértettük egymást! Köszi a válaszokat!

Üdv Vajdaságból

2020. febr. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!