Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek ha van egy autó...

Mit tennétek ha van egy autó ami megbízható és szeretem de viszont a családnak már kicsi?

Figyelt kérdés
A gyerekülésbe alig lehet bepréselni a babát mert elég szűkös az ajtónyítás és a lábát se tudja kinyújtani, ha meg az első ülést előrehúzzuk akkor az elöl ülő rápréselődik a műszerfalra. Eladnátok és vennétek egy nagyobb de ki tudja milyen autót vagy szoronganátok a kis helyen?
2020. febr. 24. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem adnám el inkább hagynám, hogy egy karambolban a gyerekem és a gyerekem anyja is megnyomorodjon.


Az autót nyilván jobban szeretem.

2020. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:
Vennék egy nagyobb megbízhatót
2020. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

És ennyi ésszel gyerek azért van...

Nem megfelelő a változó élethelyzetre az autó? Vajon cseréljük ki, vagy inkább szenvedjünk benne?

2020. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp másikat vennék. Ha egy mód van rá ez maradna másodiknak, ha nem akkor fájó szívvel de eladnám.
2020. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
AHogy így leirod még gyerek nélkül se kellene ilyen szűk valami.
2020. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért nem kell család megy gyerek :DDDD

olyan autót veszel amilyet akarsz, problem solved.

2020. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az autó típusa segítene, meg hogy hány éves a gyerek. Amúgy én egy Mégane kombi hátsó üléséről is alig tudok kikászálódni, pedig csak 169 centi és 62 kg vagyok. De írhatnám a 4. generációs Swiftet vagy akármit, a legtöbb autónak egyszerűen túl keskeny a hátsó ajtaja. Egy gyerekkel meg nincs sok értelme egyterűt venni. Viszont ha zavar titeket ez, akkor nézzetek valami szedánt vagy ferdehátút, vagy ami elég nagy és tetszik, használtan is ki lehet fogni jó autókat, úgyhogy az autó legyen értetek és ne fordítva.
2020. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy 98-as Lépcsőshátú Corolla az autó. A kicsi gyerek lassan 1 éves a nagyobbik pedig 8.
2020. febr. 24. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:
14 évesen még bőven elfértünk négyen egy Wartburgban is, valamit érdemes lenne felülvizsgálni azért.
2020. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig a japán kocsiknak jó a helykínálata, legalábbis az én 2004-es Corollámban jobban el lehet férni az ismerőseim hasonló korú autóihoz képest. Viszont már értem, hogy miért válnátok meg nehezen tőle, ennél megbízhatóbb kocsit nem nagyon lehet találni:)
2020. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!