Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota aygo ciki egy pasinak?

Toyota aygo ciki egy pasinak?

Figyelt kérdés

A férjemnek szeretnénk venni a családi autónk mellé egy új kisautót,amivel eljár munkába.Esetleg hétvégente bevásárolni használná,vagy ide-oda rohangálni.Az autó gyakorlatilag csak városi forgalomba lenne használva.

A fő szempont a megbízhatóság,és a fogyasztás.Nagyon jókat hallani az aygóról.És hogy annak ellenére hogy kicsi,egy vagy 2 ember számára kényelmes.Úgy gondoljuk jó döntés lenne.

De eléggé női autó jellege van.

Van pasi akinek aygója van? Milyen véleménnyel van róla?


2020. febr. 24. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nektek szempont, akkor mondom, hogy kb. minden kisautó női kocsiként van számon tartva. Te ismered a férjed, te tudod foglalkozik-e ilyen külsőségekkel.
2020. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha felnőttek vagytok akkor valszeg van bennetek annyi, hogy a saját érdekeiteket nézitek és nem azt, hogy ki mit gondol róla, nem mellesleg megjegyzem nem is fog vele senki foglalkozni, hogy nézd egy férfi ilyen vagy oylan autóban ül.
2020. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészt van ennél sokkal csajosabb autó is a véleményem szerint. Másrészt meg ha nektek ez az ideális és a megfelelő, akkor pont nem kell foglalkozni azzal ki mit mond ezzel kapcsolatban. Magatoknak veszitek az autót és nem másoknak. Nem lehet úgy döntéseket hozni, hogy mások mit fognak szólni.
2020. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem lenne vele gondom, ideális városi kocsi, az IQ is tetszik, pedig az még kisebb:D Aminek viszont tuti örülne egy férfi, az egy Yaris GRMN, 212 lóerős kisautó, csak sajnos 10 milla:(
2020. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Motorosként anno én is feltettem magamnak a kérdést 17 évesen muszáj egy robogót, amikor később 21 évesen vehetek rendes váltós nagy gépet is? Gyenge volt, úgy ültem rajta mint a WC-n, mégis szerettem mert igénytelen kis dög volt, beérte kevéssel évente, a gumiztatáson, és tankoláson kívül, eltöltöttem vele pár évet míg mehettem a korlátlan A-ra, és még így is bőven fiatalabb voltam azoknál akik akkor kezdték nulláról az egészet, ma meg mosolyogva gondolok rá hogy volt olyan időszak is az életemben, na valahol ilyen az autózás is.


Olaszországban pl szeretik a Fiat500-at a huszonéves srácok, mondjuk ott van egy sarkalatos pontja is a közlekedésnek, ami indokolja ezeket a kis autókat.

2020. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
185 cm/100 kilós férfi vagyok, édesanyám aygo-ját időnként elkérem. Senkit nem érdekel, senki nem szólt be emiatt még.:) Az autó szuper, magamnak csak azért nem vennék, mert kicsi. Mármint nekem. Ha a férjed kényelmesen elfér benne, akkor le kell szarni mindenki véleményét.
2020. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkinek a magánügye, hogy mivel közlekedik. Ha magatoknak veszitek, mit számít mások véleménye?

Nekem új Passatom van, de nagyon tetszik az Aygo, meg az új Ignis. Ha megtehetném, hogy 2 autóm legyen, nagyon szívesen vennék egyet városi közlekedésre. Szerintem inkább divatos és aranyos, mint női.

2020. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

És ha itt azt írják, hogy ciki, akkor inkább Ford Mustangot vesztek?

Vagy mi az értelme a kérdésednek?

2020. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ciki.

Mármint nem az Aygo egy pasinak.

Sőt még egy férfinak sem lenne az, de hát ha csak pasi van...

Szóval nem az Aygo a ciki, hanem az, hogy felnőtt ember létetekre ettől teszitek függővé az autóvásárlást.

2020. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük az egyhangú válaszokat! Valami ilyesmire számítottunk,pontosabban bíztunk abban hogy ilyen reakciók lesznek.Természetesen nem ez alapján veszünk autót,gyakorlatilag már kész tényként kezeltük hogy az aygóra esik a választásunk.Kíváncsiságból tettük fel a kérdést...amolyan általános véleményre voltunk kíváncsiak.Ha ellenkező választ kaptunk volna,és lehurrogták volna az autót,akkor sem változott volna a véleményünk.Így sem változott,de ennek a verziónak természetesen jobban örülünk és még nagyobb boldogsággal hozzuk majd haza az új családtagot :)
2020. febr. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!