Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vagy utazás?

Autó vagy utazás?

Figyelt kérdés
Megtaláltam az álomautómat, fiatalos, 2 üléses kocsi, el is kezdtem rá gyűjteni, de 2,5-3 év, mire meglenne, és nem sok tartalékom maradna. A mostani autóm mellett nem nagyon lenne kihasználva, igazából csak 15 fok felett, és jó időben venném elő hetente 1-2 nap. A vezetés az egyik hobbim, és egy olyan célom is van, hogy bejárjam Európát, szerintem most kéne, amikor még egyetemre járok, utána már nem lesz annyi időm. A kocsi árából kb. 55 ezer km-t lehet menni. Viszont amit kinéztem, már most is 28 éves, 3 db. van belőle a hahun, attól tartok, hogy nem tudok már ilyet venni, mire eljutok odáig.

2020. febr. 25. 17:02
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Egyik sem?


Egy már most 28 éves autóra szerinted mennyit kell költeni a vásárláson felül? Ilyen hobbiautót az engedhet meg magának akinek sok felesleges pénze van, nem az akinek évekig kell kuporgatnia hogy megvegye.

Bejárni Európát nem lenne rossz, de tényleg az a legfontosabb hogy az évekig gyűjtött pénzedet eltapsold? Nincs semmi terved az életedben csak elkölteni a pénzedet és lesz ami lesz?

2020. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetemre járás alatt mit akarsz gyűjteni meg félre tenni??


Örülj neki hogy ki tudsz mindent fizetni, van kajád!


Hobbi autót az tart aki lazán megkeresi az árát egy év alatt!

2020. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkabb utazz.

Hobbiauto annak valo akinek nem szamit a penz.

2020. febr. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!