Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ilyen jók a skoda 1.8...

Tényleg ilyen jók a skoda 1.8 turbo benzines autók? (2004-ből)

Figyelt kérdés
Full extrasat sikerült találni igen jó állapotba.Mercit akartam venni de mindenki azt mondja, hogy a sokadval jobban jarok.Köszi

2020. febr. 26. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Sokat eszik, de a turbó, az mosolyt csal az arcodra.
2020. febr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
sokadval jobb.
2020. febr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A klasszikus, nem közvetlen befecskendezéses 1.8T egy ikonikus motor a VW csoportnál, még 220 lovas változat is volt belőle gyárilag az Audi TT-ben. Vagyis nagyon jól tuningolható, ez azt bizonyítja, hogy tartós, megbízható darab. Jellemzően dízelesen jól megy a turbó miatt, de pörög, mint állat.
2020. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jók. Nekem RS-volt. Jót lépett, szegény kapta az ívet rendesen, 25.000km-t raktam bele. Fékeket kellet cserélni, generátort, vízcsövet, olajat, szilenteket, üzemanyagszint jelzőt, asszem ennyi.
2020. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek van most egy nagyon patika Skoda, azt mondja mindenki nen járok rosszul vele :D
2020. febr. 26. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz az. Ha nem évi 60ezret mennék én is olyat hajtanék a 2.0 PD helyett
2020. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áhh én nem megyek ennyit :D Nekem elég a benzin :D köszönöm neked is.
2020. febr. 26. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!