Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tesla-t (Model X-et, vagy...

Tesla-t (Model X-et, vagy S-t) venni/vezetni jó/szép dolognak számít még? Milyen az emberek megítélése (mind a márkával szemben, mind azzal kapcsolatban, ha megtudják, hogy vásároltál egy Tesla-t)?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek, ne kövezzetek halálra, tényleg csupán csak érdekel az emberek hozzáállása.

2020. febr. 26. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni jó őket, és az is marad mindig, ez független az emberek megítélésétől. :) Amúgy meg olyan, mintha bármilyen másik 20M+ Ft-os luxusautót vennél. Van akinek a szemében ettől leszel valaki, van aki pávázó pojácának tart miatta, és van, aki letolja az egészet. Ha arra gondolsz, hogy a bolygó megmentőjeként tekint-e rád bárki miatta, mert nem égeted a benzint: nem, ilyen nem hiszem hogy sok lenne.
2020. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy Tesla szerintem egyértelműen a luxust szimbolizálja. Aki pedig ilyet vesz, nem hiszem, hogy azon rágódna, más mit gondol róla, vagy az autóról.
2020. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki pedig ilyet vesz, nem hiszem, hogy azon rágódna, más mit gondol róla"


Óóóó, dehogynem. Hidd el nekem, ismerek párat. :)

2020. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos jó vezetni őket, de nekem ezek az autók feleslegesen nagyok.
2020. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Teslának jelen pillanatban az egész világon nagyon komoly presztízse van, és nem azért, mert nagyon minőségi lenne, vagy maffiózók járnak vele, vagy ilyesmi. Hanem a Tesla most olyan, mint a 2010 évek elején volt az Iphone, valami nagyon különleges, exklúzív, valami olyan, ami teljesen újat teremtett, de nem is engedheti meg magának akárki, csak a tehetősebbek, ezáltal megőrizve a ritkaságát. A Teslát 2015 körül olyan emberek vették, akik szeretik az újításokat, az elektronikát, szóval inkább az ilyen kocka, számítógépes emberek, mára, 2020-ra már veszi mindenféle ember, akinek van pénze, pont azért, mert rákívántak erre a különlegességre.

Ha most megjelensz egy Tesla Model S-el, nemcsak nálunk, hanem akár Németo.-ban is, tuti mindenki körbenézi, de nem feltétlenül rosszindulatot, gyűlölködést vált ki, mint pl egy BMW, hanem inkább elismerést, tiszteletet parancsoló. De ez nem sokáig lesz így, mint írtam, a Tesla pont olyan, mint az Iphone: az elején igazi különlegesség volt, mára már veszi az Iphone-t is boldog-boldogtalan, már nem olyan különleges, nem hoz annyi újítást. Előbb-utóbb a Teslával is ez lesz, de az autóiparban lassan következnek be ezek a változások.

2020. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy jó/szép/környezetbarátiságra-figyelő/menő-e még az emberek megítélése, ha például egy Model X-et vezetsz/vásárolsz?
2020. febr. 26. 12:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Ötös: köszönöm, erre gondoltam! Ment a zöld! :)


Többiek: az előző hozzászólásommal ilyesmire gondoltam.

2020. febr. 26. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

"Úgy értettem, hogy jó/szép/környezetbarátiságra-figyelő/menő-e még az emberek megítélése, ha például egy Model X-et vezetsz/vásárolsz?"


Most akkor a perrel elválasztott szavak descartes-szorzatát kell venni? Mert Akkor 8 különböző kérdést tettél fel.


Jó vezetni? Igen, bár ez független attól, hogy hogy ítélik meg az emberek.


Jó megvásárolni? Igen, a Tesla márkakereskedésekben elég rendesek, jó élmény oda bemenni, csak sajnos itthon még nincs hivatalos, Ausztriába kell menni érte. Szintén nem függ az emberek megítélésétől.


Szép vezetni? Ezt nem értem, mire gondolsz?


Szép megvásárolni? Ezt sem értem, hogy érted?


Környezetbarátiságra-figyelő vezetni? Valahol végülis igen, a lokális emisszió hiánya miatt nem pöfögsz közvetlenül az emberek orra alá, és valószínűleg a megítélésed is pozitív lesz emiatt.


Környezetbarátiságra-figyelő megvásárolni? Ez már vitatható, mivel a hatalmas akkumulátor legyártása eléggé terheli a környezetet, meg baromi sokat kell menned vele, hogy co2 kibocsátásban visszahozd, nem ezzel fogod megmenteni a bolygót. Ennek ellenére az emberek megítélése biztosan pozitívabb vele kapcsolatban, mintha egy hasonló erejű, árú benzines BMW-t vennél.


Menő-e vezetni? Egyértelműen menő. Menőbb, mint az átlag luxusautó. Kivétel az, aki nem kedveli az autókat úgy általában.


Menő-e megvásárolni? Lásd előző válasz, de aki nem szereti a pénzükkel felvágó embereket, az valószínűleg a Teslásokra sem tekint annyira menőként.

2020. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

5 vagyok

A környezettudatosság nagyon nagyon szubiektív és allandó vitát generáló dolog. Jómagam beismerem, hogy nem nagyon érdekelba környezetszennyezés, mert biztos vagyok benne, hogy nem attól javul meg a világ, ha a 7 litert fogyaszto dízelemet egy Teslára cserélném. Mégis jómagam is nagyon vágynék egy Model S-re, nem a környezet miatt, hanem amiért olyan különleges, jól megy, és érdekes cuccok vannak benne. Ja, és a TDI mellé venném.

2020. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!