Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyet?

Első autónak milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még a jogsit sem kezdtem el de már érdeklődnék milyen autóval lehetne kezdeni. 300 000 forint körül gondoltam de ez a max amit adnák érte nagyon max 350k.


Suzuki Swift amit sokan ajánlanak de azért a külső is fontos lenne ez pedig nagyon fapados kocsi nem érzem azt hogy ha megvenném akkor az az érzésem lenne hogy hűű te jó ég van egy kocsim de király vagyok nem csak szimplán lett egy kocsim de jó érzésem lenne. Szóval valami olyan kéne ami tök átlagos autónak néz ki,van benne pár dolog ami minden komolyabb autóba. Nem kell tekergetni az ablakot vagy klíma hasonlók viszont legyen megbízható,adott árkategórián belüli, és lehetőleg ne 300 millió forint legyen bele egy új alkatrész. Igazából egy swift tulajdonságai kellenének egy kicsit szebb külsőben picit több pénzért. Ha tudnátok linket is adni ilyen kocsihoz a típus leírás mellé úgy még jobb lenne. Köszönöm.



2020. febr. 27. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

300e. magyar hufnágelből te mégis milyen jól kinéző autóra gondoltál?:D

Ennyi pénzért örülj, ha találsz olyat amire nem kell ugyanennyit rákölteni a következő félévben.

Érdekes én swiftel kezdtem 3 éve és ugyanúgy megvolt a szabadság érzet meg büszkeség, hogy ezt is elértem.

2020. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

hülyeség amit az 1-es ír, semmi tapasztalata nincs, de azért írja....

2 napja eladtam az f astrámat 120-ért, teljesen megbízható, olajat, vizet nem ette, rendszeresen javítva volt rajta minden. Friss műszaki volt rajta. Ennyit ér.


Lehetőleg olyat nézz, ami a kategórián belül lehetőleg nem a 300 ezer az alja. Pl egy H astra 300 ezerért elég necces, de egy F már valószínű aranyba van öntve, mivel nem kell senkinek.


Megbízhatóságról beszélni a 2000 utáni autókról.....hát, elég nehéz.

Sajnos igaz ez lassan minden gyártóra.


Nekem egy 2005-ös autóm van, szép-szép, de a tköm tele van vele, ha 300-ért elvinné valaki, boldog lennék. :D

2020. febr. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy szép kocsi kell csak valami vállalható kinézetű. Nissan Primera 200k és jobban néz ki de nem értek hozzá ezért kéne valami hozzáértőbb ember véleménye.
2020. febr. 28. 04:52
 4/10 anonim ***** válasza:
300ert nemkjapsz olyan autot amitol hu de kiraly erzesed lesz. Bocsi.
2020. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Nissannal jó felé nézelődsz. A japán vonalat tovább nézve, láttam a HaHu-n tegnap egy 2.2-es Accordot 220 körül, lejárt műszakival, küszöböt és a hátsó íveket javítani kell.


Ha a németek felé nézelődnél, akkor az Audi 80-ast tudnám ajánlani. Dízelt ennyiből nem kapsz. Leginkább a 2.0 benzines 90 lovast ajánlanám. Örök élet +1 nap, mivel a kasztni is galvanizált. Annak azért olvass utána, hogy melyikben van k(e) jetronic, mert az tud meglepetést okozni.

2020. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Audi, 300-ért, imádom az ilyeneket. Mindjárt jön a következő, hogy akkor már miért nem merci? :D


300k-ért még talán lehet egy kisautót venni, amiben van 2-3 év tartalék.


Swift, polo, corsa, clio/thalia esetleg egy fapados astra

[link]


Ja és könyörgöm, tegyétek fel emelőre mielőtt fizetsz, mert ebben az ársávban hemzsegnek az életveszélyesen elrohadt kasznis kocsik.


100-ast tegyél félre, mert tuti biztosan pár dolgot ki kell cserélned rögtön vásárlás után, ha nem akarsz az útszélén maradni (fejtetőn vagy füstölő motortérrel)

2020. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mi a véleményetek? Valami ilyentől én már full királynak érezném magam a 23 év sétálgatásom után.

2020. febr. 28. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből ha a swift nem tetszik, egy B Corsa még összejöhet. Nagyobb méretű autókkal ne próbálkozz.

Másik lehetőség egy 25 év körüli Volvo 240 vagy hasonló lenne.

Bármit is választasz, készülj fel rá, hogy rövid távon 150-200 ezert még rá fogsz fizetni.

2020. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Corsa sem igazán tetszik a volvo meg végképp nem. Végülis a Corsa tényleg szebb.

Erről mi a véleményed?


[link] vagy erről esetleg?


[link]

2020. febr. 28. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Az automata 1.2 es felejtos, azt megnezni sem erdemes.



A masik jo lenne, erdemes megnezni kategoria. A hatranya viszont az az 58 loero, az nagyon gyenge kocsi, viszont ennyi penzbol ez az ami kb. vallalhato... Ha tobben szannal ra, akkor sokkal jobb vetel ezektol a suzuki ignis, vagy a 2005 tol gyartott suzuki swift.


Amugy erre a corsara is ramegy ugyanugy sok penz, atiras, olajcsere stb.. azon nem sporolsz, hogy 2-300 ezerrel kevesebbert egy regebbi autot veszel

2020. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!