Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Olyan problémám lenne...

Farago66 kérdése:

Üdv. Olyan problémám lenne hogy le állítotam a robogomat és reggel nem indult el. Mi lehet a probléma? (van benne benzin) (yamaha jog rr)

Figyelt kérdés

#YamahaJogRR
2020. febr. 28. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet... Akár a reggeli hideg időtől is lehetett,utánna meg megszívta magát,és azért nem indult...


De tényleg még lehet pár oka...

2020. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rég lett felújítva.(főtengely csapágy,szimering,Stb)
2020. febr. 28. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:

És szikra is van?

Csak hogy el tudjuk indulni valahol.

2020. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen van de visszont barna volt a gyertya.
2020. febr. 28. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindegy, hogy milyen barna az a barna (lehet, hogy hibátlan a színe). Száraz volt a gyertya mikor ki vetted?
2020. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit nedves volt.
2020. febr. 28. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mégsincs szikra.

Lehet, hogy kint amikor megnézted akkor volt (bár annak sem mindegy a színe, és erőssége), de nyomás alatt a hengerben nem tud elég nagy szikrát biztosítani a robbanáshoz.

Első körben cseréld ki a gyertyát, egy azonos hőértékű NGK-ra (azt szereti), és a gyertyapipa sem egy nagy összeg.

Én ezekkel kezdenék.

2020. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Renben a gyertyapipát is most cseréltem.
2020. febr. 28. 19:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki cseréltem de semi. Viszont ki vettem az ülést és gondoltam meg szívom a vákum csövet és akkor be indult de le is ált.
2020. febr. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!