Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő lehet újra belejönn...

Mennyi idő lehet újra belejönni a vezetésbe?

Figyelt kérdés
1,5 éve csináltam meg a jogsit, azóta kb alig vezettem, akkor is csak automatát. Most lehetőségem van egy kisebb méretű váltós autót vezetni, de nagyon béna vagyok, kereszteződésben kb alig tudtam elindulni. Sajnos órákat most nem tudok venni. Aki volt hasonló helyzetben - kb mennyi vezetés után ment kicsit jobban a dolog, hogy legalább egyedül mert volna valahova elmenni? Amikor a jogsit csináltam, akkor azért nem ment olyan rosszul a dolog.
2020. febr. 28. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2x4 órát vettem oktatótól
2020. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Menj ki olyan helyre, ahol kevésbé van forgalom és ott tudod gyakorolni az elindulást, megállást, manőverezést. Ha ezek stabilan mennek, akkor irány ki a forgalomba, ha picit félsz akkor menj olyan időszakban amikor gyérebb a forgalom. :) Lényeg hogy ne hagyd abba és gyakorolj, vissza fogsz rázódni.
2020. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!