Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy új Volvo kevésbé tömegautó...

Egy új Volvo kevésbé tömegautónak és kicsit tekintélyesebbnek számít mint egy új Skoda vagy Volkswagen vagy Opel?

Figyelt kérdés
A Volvo olyan árban van mint egy BMw legalábbis a Volvo S60 annyiba kerül mint egy BMW 3 a Volvo S90 meg majdnem mint az ötös BMW alapáron. Tehát a Volvo magasabb szintű mint egy Opel vagy Volkswagen?

2020. febr. 29. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
A Volvo ugyanúgy prémium gyártó, mint a BMW, Audi, mercedes
2020. febr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Pár éve nálam Volvo V40 volt az egyik jelölt újonnan amire pályáztam, de végül más lett a befutó. Nem mondom kifejezett tömegautónak, de azért nem is ritkaság, elég sokat látni belőlük az utakon. Árban nem tartottam kifejezetten méregdrágának a konkurensekhez (nem BMW) képest. Az S szériát nem ismerem.

Ha valami tömegautó, az mért baj? Az azt jelenti, hogy jól kitalált konstrukció, szeretik az emberek/cégek. Szerviztapasztalat is van vele bőven, alkatrész is általában ott van a polcon, nem csak rendelére jön x idő múlva. Engem sosem zavart, hogy másnak is ugyan olyan típusú autója van, mint nekem.

2020. márc. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Már megint kezded? Nem volt elég a múltkori 2-3 ilyen kérdés?
2020. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

A Volvo a legnevesebb kínai auto jelenleg.


Ertekvesztese brutális, kidolgozottsagra felső közép kategória, néhol igénytelen de azt mondják azért mert svéd.

2020. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj az aki így akar vagy hisz nagyobb tekintélyt magáról. Senkit nem érdekel hogy milyen autód van már manapság.

Talán egy elektromosra jobban oda figyelnek az emberek, de ez se számít semmit.

2020. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Na mivan kérdező, nem tetszik, hogy már 100-szor mondtuk meg, hogy a Volvo tekintélyesebb?
2020. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
*hogy a Volvo nem tekintélyesebb?
2020. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Legalább már nem csak valószínűleg az, hanem biztosan az.
2020. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!