Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Andrássy út oktogon keresztező...

Andrássy út oktogon kereszteződés kameras?

Figyelt kérdés
Sajna bele csusztam a pirosba, de ha satuztam volna belém jottek volna.... Van kamera ami ezt nezi...
2020. márc. 1. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy mentek volna beléd.

Vagy ha esetleg versenyeztetek talán akkor.

2020. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elbambulta. És mentem az előttem lévő o után .... Sárga volt mikor oda értem, de inkabb piros... :( friss jogsi, próbálok szabály követő lenni... Mögöttem jöttek nem akartam hogy belém jöjjön....
2020. márc. 1. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon még mindig nincs célzottan piros lámpán áthajtást figyelő kamera.

Ha egy térfigyelő vagy egy dashcam látta és ez alapján feljelentenek, akkor lehet belőle ügy, de ennek a valószínűsége elég csekély.

2020. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Arra figyelj, hogy ha a piroson áthajtva elcsapsz egy gyalogost, akkor is legyen kéznél valami jó kis kifogás, például hogy beléd mentek volna hátulról ha fékezel.

Az mindig meghatja a bírót.

2020. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hibáztam... Az csak egy ok vagy kifogás ezt tudom... Legkozelebb jobban figyelek...
2020. márc. 1. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Kezdő jogsival most pénteken vezettem először Budapesten.

A hírekkel ellentétben meglepett, hogy mennyire szabálykövetőek és előzékenyek egymással az autósok.

Én is beengedtem magam elé mindenkit, minden esetben köszönő villogás fogadott.


Piroson áthaladást akkor szívod meg, amikor levillogtat egy rendőr.


Amúgy meg ne bambulj el. A sok bambuló között akár át is engedhetsz egy gyalogost, ők is megköszönik.

2020. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah ezek alapok. Latom indexel akkor ha tudom beengedem.... Tegnap pl lattam fogy a sáv villogtam eggyet pici lassitas es jöhetett.... Elol mentem a sorba :) amikor latom hogy valaki a zebranal van en nez felém meg is állok ha parkolo auto miatt nem ferunk el mindig atengedem meg ilyenek... Ez most egy botlas volt...
2020. márc. 1. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Én akkor is beengedem, ha nem fogyott a sáv.

Elég szopás átsorolni, amikor rájössz hogy rossz sávban vagy a célod szerint.


Aztán látom azt is, hogy két lámpa alatt ugyanott vagyunk az előttem haladóval.


Gyalogosra, meg buszokra különösen figyelek. Nulla időt vesztek, cserébe egy csomó köszönet.

2020. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen... A rutinnal majd jön majd ez is probalok nem hulye lenni ez most meg kicsit nehéz. Szerencsére sok hozzád hasonló emberrel talalkozok mit te és a jó példákat szeretném átvenni :) a másik és ez hall istennek megva a türelem.... Sosem sietek mindig időben indulok el.. Mondjuk volt egy lefulladás egyből ment a bocsi elbasztam index nem is dudáltak le.... Amúgy rosszabra számítottam ezen a téren de eddig pozitív a csalódás :)
2020. márc. 1. 21:07
 10/10 A kérdező kommentje:
Es a 8 asnak ment a pacsi...
2020. márc. 1. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!