Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek...

Ti milyen autót vennétek 3-3,5 millió közt? Amiket néztem Audi a3 SB. Renault clio, Kia ceed/Hyundai i30. Opel Astra Ford focus WV golf. Valakinek ötlet tapasztalat? Ami jobban tetszik Audi a3. viszont a többiből fiatalabb is kijön.

Figyelt kérdés
Autó vétel
2020. márc. 1. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én Scirocco-t vettem.

Ha ezek közül kell választani mindenképp akkor Golf VI GTD/GTI

2020. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minden vélemény érdekel akár más is.A3 SB ami tetszik nagyon 3,korul kijönne egy 8év körüli.Többi is tetszik de azokból még fiatalabb is.
2020. márc. 1. 20:51
 3/17 A kérdező kommentje:
Mazdák is tetszenek csak ne rohadnának...
2020. márc. 1. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Pont audit ne vegyél, meg bmw-t.
2020. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ennyiért 3-as Mazdából a bl (gen2) van, abból is a kínálat teteje. Ezek már egyáltalán nem korrodálnak jobban, mint a a kategória társaik, nyugodtan megveheted.
2020. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 2015-16-os évjáratu 2.0 CR Octaviat vagy még újabb 1.6 CR/1.4 TSI rapidot vennék
2020. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7-es Golfot vennék 1,6 TDI-vel, ha a fenntartási- ill. üzemeltetési költség, értéktartóság lenne a szempont.
2020. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Amiket felsoroltál, azokból két autó emelkedik ki megbízhatóság szempontjából. A Kia Ceed és a Hyundai i30.


Lefognak oltani ezért a német fanok, de az akkor is tény marad, hogy a két koreai messze kiemelkedő a felsorolásodból.


De amelyik neked tetszik, azt vedd.

2020. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
51%
Egyet értek az utolsó hozzászólóval. A Kia és a Hyundai messze a legjobb döntés a felsoroltak közül. Persze szigorúan benzinesben gondolkodva. Az a baj, hogy a sokat emlegetett 'német precízitás' valaha tényleg létezett, de mint minden más jó dolog, már csak a történelemben él, illetve fenntartja a szájhagyomány. Szóval ezeket az autókat én nem javaslom. Tapasztalataim szerint ha oda van figyelve az autókra, és rendszeresen megapják azt amit 'kérnek', nem lesz velük komolyabb gond. Pláne a Kia-Hyundai típusokkal. Egy autót nem csak megvenni kell, hanem fenntartani és karban tartani is! És ezek bizony egy-egy autótípusnál nagyon nagy összegek lehetnek. De természetesen a saját elképzelésed szerint válassz és dönts, ha neked az A3 tetszik, próbálj meg egy hozzáértő segítségével egy jobb példányt kifogni, nem kell és nem is szabad az elsőt megvenni!
2020. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8,9, linkelnétek az ide vonatkozó statisztikát?

Tényleg érdekelne.

2020. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!