Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy motorgenerá...

Mennyibe kerül egy motorgenerál? Aprilia tuareg 600 wind.

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni mennyibe kerülhet egy felújítás hogy a motor tiptopp legyen és még jó sok ezer km-t el tudjak járni vele, illetve miket ajánlatos kicserelni benne?

2020. márc. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg többe mint a (jó) motor.
2020. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt most nem egy olyan 100. tulajos leharcolt bontószökevenyre kell gondolni a motor gyönyörű állapotban van faterome volt csak utcán használta turaztak vele rengeteget az elmúlt 20 év alatt én pedig most megöroköltem tőle csak érdekelne mi az amit érdemes lenne kicserelni, karban tartani , hogy még nálam is legalább fele annyit elmenjen mint mikor még fater használta!
2020. márc. 2. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát egy szerelővel megkellene nézetni, és ő pontos választ tud adni arra, hogy mit kellene kicserélni. Látatlanba ezt nem lehet megmondani, mert nem látjuk/halljuk a motort.
2020. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húsz éves tehát eleve nem túl értékes a piacon. Aprilia tehát drága hozzá minden alkatrész és nem érdemes hozzá utángyártott motyeszt venni. Nekem Pegaso 650-em van, tudom. Nem tudom mit akarsz rajta felújítani, de ha a blokkot, futóművet akkor a fél milla rászalad könnyedén.
2020. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!