Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Honda CBR 125R...

Szerintetek Honda CBR 125R vagy Honda CBF 125 vagy egy Yamaha YZF R125 lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdtem el a jogsit A1-re. Nekem eddig ez a 3 motor tetszik a legjobban. Viszont 162 cm magas vagyok. Ülésmagasságban melyik lenne jobb? Illetve lányoknak melyik lenne a megfelelőbb?

2020. márc. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

El kell menni egy kereskedésre és fel kell ülni mind a háromra, akkor kiderül melyik a számodra leginkább megfelelő. A próba dönt, nem a katalógusadatok.


Én a CBF-re voksolnék, mert az nem annyira "ráfekvős", e miatt valszeg az elején könnyebb lesz vele.

2020. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a 3 sok szempontból nagyon hasonló, szinte csak üléshelyzetben meg kinézetben van különbség. Ha egyik sokkal jobban tetszik, mint a másik kettő, vedd azt. Ha fontosabb a kényelem, akkor CBF.


A lányokat abszolút hidegen hagyja az esetek 99%-ában. Annyit látnak, hogy 2 kereke van meg milyen színű. Felőlük MZ is lehetne. A párom 4 év alatti beszédjeim alatt tudta lassan megtanulni megkülönböztetni a motorokat szo-szo egymástól. Pedig sokat motoroztunk együtt, sokezer km 3 motorral. Mostanra már egész ügyes, tudja mi az a boxer, 1 henger, álló, soros, V, túra, sport, stb.

2020. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A lányokat abszolút hidegen hagyja az esetek 99%-ában. "

Arra nem gondoltál, hogy esetleg a kérdező nőnemű? :D

2020. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fu bakker tényleg :D Azt hittem, megint egy sportmotorral jampiskodni akaró tinédzser srác, és így érti, hogy "lányoknak melyik lenne megfelelőbb".


Totál félrement az infó, bocsika. Álmos vagyok.

2020. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: Semmi baj, megértem. Sok csaj csak a külsőt nézi egy motorban.XD

Én viszont próbálok minél többet megtudni róluk


A többieknek pedig köszönöm a válaszokat!

2020. márc. 5. 15:57
 6/6 anonim válasza:
A CBR és az YZF kicsit erősebb, sportosabbra hangolt, a CBF kényelmesebb, gyengébb túrásabb. Mivel nagyon hasonlóak és könnyűek, szerintem bármelyikkel boldog leszel. Nézz meg párat, lehetőleg valami hozzáértővel. Ha használtat nézel akkor jól meg kell nézni, mert nagy zsiványságokat csinálnak ezekkel a kiskategóriás motorokkal. Egy széthajtott vacakkal nem sok örömöd lenne.
2020. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!